Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ninive – Poznań / uwielbienie 3xN

2017/02/25

Darmowy
Ninive - uwielbienie 3xN

Zespół NINIVE zaprasza na wspólne uwielbienie Boga! Już 25 lutego o 19.30 w Poznaniu w parafii Chrystusa Króla (ul. Ostatnia 14). Polecamy i zapraszamy!

Zobacz też: „Ratunek” – Ninive wydaje nową płytę

 

Mówią Ci, że Bóg jest wszędzie i zawsze żywy, ale Ty nie do końca czujesz Jego obecność? Masz czasem wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą? Nie przejmuj się! Wielu ludzi ma ten sam problem i nie ma się czego wstydzić! Właśnie dla takich jak Ty jest ten wieczór! Masz okazję spotkać się z Wszechmocnym, który ma Ci do przekazania wiele komunikatów i zapewnień: że jest i NIGDY Cię nie opuści! Jest to spotkanie z Panem Bogiem, dla Pana Boga i Ciebie, żebyś mógł z Nim wreszcie „pogadać”. – zaprasza zespół.

Grupa z Poznania na ostatniej płycie „Ratunek” nagrała jedenaście autorskich utworów w nowoczesnej aranżacji. Dynamiczne nagrania, z odrobiną elektronicznego brzemienia, wszystko w duchu, który ma prowadzić do radosnego uwielbienia. Za teledysk do utworu „Wyciągasz rękę” z poprzedniej płyty otrzymali nagrodę BeneDeo podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Patrz: Laureaci V Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

Więcej w wydarzeniu na facebooku.

Szczegóły

Data:
2017/02/25
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Ninive

Miejsce

Poznań – Parafia Chrystusa Króla
ul. Ostatnia 14
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo