Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ninive – Poznań / uwielbienie Królestwo Boga

2016/11/19

Darmowy
Ninive - Królestwo Boże

Królestwo Boga żyje uwielbieniem. Już w najbliższą sobotę 19 listopada 2016 w Poznaniu odbędzie się „Uwielbienie z Ninive” – czas niezwykłej modlitwy, która prowadzi do spotkania z Bogiem. Motywem przewodnim listopadowego wydarzenia jest „Królestwo Boga”. Misjonarze Oblaci z ulicy Ostatniej zapraszają na to niecodzienne wydarzenie. Start o 19.30. Wstęp wolny.

 

– Królestwo Boga – to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym – pisze św. Paweł do Rzymian. Właśnie tego pragniemy doświadczyć podczas kolejnego wielbienia organizowanego przez wspólnotę i zespół Ninive – mówi o. Błażej Mielcarek OMI – organizator wydarzenia.

Uwielbienie poprowadzi o. Paweł Zybura OP – dominikanin zajmujący się duszpasterstwem postakademickim. W czasie spotkania akcent położony zostanie na modlitwę wstawienniczą. Każdy chętny będzie miał okazję, by nad nim odbyła się modlitwa wstawiennicza. Nie zabraknie także modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Uwielbieniu towarzyszyć będzie posługa spowiedników w konfesjonale.

Dodatkowo dla osób chętnych jest możliwość (od czwartku), by wziąć udział w warsztatach pogłębiających charyzmatyczną duchowość chrześcijańską. Uczestnicząc w nich, będzie można poczuć na nowo, że jesteśmy dziedzicami Królestwa, które dał nam Ojciec. To czas, gdy zasiejemy w naszych sercach zupełnie na nowo – ziarno gorczycy, które wypuści wielkie gałęzie Bożej chwały. Warsztaty prowadzi o. Paweł Zybura OP.

Wszelkie informacje można znaleźć na facebookowym profilu wydarzenia www.facebook.com/events/1117137085036730/

 

 

Szczegóły

Data:
2016/11/19
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Ninive

Miejsce

Poznań – Kościół Chrystusa Króla
Ostatnia 14
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo