Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ostatkowe Walentynki Chrześcijańskich Singli

2016/02/06

WALENTYNKI 2016: Single – do dzieła – karnawał w pełni! Jeśli chcesz dobrze wykorzystać ten czas, bawić się w doborowym towarzystwie a do tego mieć okazję znaleźć swoją „drugą połówkę” – dołącz do nas! Wciąż trwają zapisy na naszą wyjątkową imprezę – Święte Walentynki 2, czyli Ostatkowe Walentynki Chrześcijańskich Singli, która odbędzie się 6 lutego 2016 w klubie Lucid w Warszawie.

 

A będzie to impreza szczególna przynajmniej z trzech powodów! Po pierwsze będzie to ostatnia sobota tegorocznego karnawału, co warto wykorzystać. Po drugie bliski termin Walentynek sprawia, że będzie to niebywała sposobność na znalezienie drugiej połówki. A po trzecie wraz z tą imprezą minie rok działalności Chrześcijańskich Singli!

 

Jak zawsze będzie dużo świetnej zabawy przy tanecznych rytmach muzyki i wielu młodych ludzi, których łączą chrześcijańskie wartości! A oprócz tego wiele konkursów i zabaw, w tym m.in. przedimprezowy speed dating (płatny dodatkowo – dla chętnych), konkurs „Pary biblijne” oraz niesamowity chrześcijański pokaz mody! Zapraszamy!

 

Program:

18:00-20:30 – przedimprezowe Chrześcijańskie Randki
od 21:00 – zaczynamy wpuszczać na imprezę
21:00-21:30 – chrześcijański pokaz mody
22:00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy
22:15-23:00 – salsa
00:00-00:30 – konkurs „Pary biblijne”
00:30-białe rano – zabawa do białego rana

 

Oficjalne zapisy: http://chrzescijanscysingle.pl/

 

6 II 2016
Lucid Club

Szczegóły

Data:
2016/02/06
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo