Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Albo i Nie – Otwock / koncert w Graj Cafe

2016/09/23

30 PLN
Albo i Nie - koncert Graj Cafe

Dobra informacja z prawie samego rana! Już w piątek, 23 września o 19:00 w Otwocku (Graj Cafe, ul. Warszawska 33) wystąpi zespół „Albo i Nie”. Ten zespół to czterej panowie, którzy grają i śpiewają, że hej! Bilety dostępne są w kawiarni lub bezpośrednio przed koncertem. Koszt: 30 zł.

 

Zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym:I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. W 2015 roku zagrali w Koncercie Premier podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, a 30 stycznia 2016 ukazuje się ich drugi krążek – 14 spojrzeń.

Kup dobre płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Szczegóły

Data:
2016/09/23
Koszt:
30 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Graj Cafe

Miejsce

Graj Cafe – Otwock
Warszawska 33
Otwock, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo