Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

PANdamusic – Iłża

2014/08/24 @ 5:30 am - 7:00 pm

6PLN – 8PLN
pandamusic

Występ lubelskiego zespołu PANdamusic będzie jedną z atrakcji Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej, który w niedzielę 24 sierpnia odbędzie się na zamku w Iłży.

 

Koncert zespołu PANdamusic podczas Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Iłży odbędzie się w niedzielę 24 sierpnia o godzinie 17:30. Pozostałymi gośćmi imprezy będą: grupa Damy Radę oraz przedstawiciele sceny hip hopowej – Bęsiu i Arkadio.

 

Program Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej na zamku w Iłży:

– 15:00 – rozpoczęcie festiwalu
– 15:00-16:00 – animacje, gry, zabawy i tańce prowadzone przez Ruch Oazowy
– 16:00 – rozpoczęcie części koncertowej
– 16:00 – Damy Radę
– 17:30 – PANdamusic
– 19:00 – Bęsiu
– 20:00 – Arkadio

 

Zespół PANdamusic powstał w Lublinie w lutym 2011 roku i od samego początku tworzą go: Renia Barańska – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, Marcin Bystrzycki – gitary, programowanie, Rafał Czarnacki – instrumenty klawiszowe, programowanie, Łukasz Czarnomski – gitary, Marcin Kojder – instrumenty perkusyjne, Łukasz Puła – gitara basowa oraz Maciej Ziemba – perkusja.

 

W trakcie ponad trzyletniej działalności grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów w różnych częściach kraju i dzięki temu miała okazję do spotkań z bardzo różnorodną publicznością. Zespół PANdamusic jest laureatem głównej nagrody oraz nagrody publiczności Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Marana Tha”. Wziął także udział w warszawskim koncercie Debiuty 2012 oraz w Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbył się w stolicy w październiku 2013 roku. W sierpniu ubiegłego roku PANdamusic wystąpiła zaś na zaproszenie Mietka Jureckiego (znanego z występów z Budką Suflera) na scenie lubelskiego festiwalu Solo Życia.

 

foto PANdamusic

 

Program koncertu PANdamusic w ruinach zamku biskupów krakowskich w Iłży wypełnią w większości utwory, które ukazały się w lutym 2013 roku na debiutanckim krążku pt. „TAM TAM” (pod naszym patronatem), a które są wypadkową muzycznych fascynacji z pogranicza soulu, funku i popu. Producentem płyty był Paweł „Bzim” Zarecki (Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, TGD) a jej realizatorem Sławek Gładyszewski (Natalia Kukulska, Anita Lipnicka & John Porter, Voo Voo, Monika Brodka). Utwór „W tym rzecz” znalazł się też na bestsellerowej składance „Debiuty vol.1” – promującej młode, ciekawe zespoły z dobrym przesłaniem.

 

Piosenki PANdamusic z płyty „TAM TAM” przypadły do gustu słuchaczom a dzięki ich głosom nie tylko gościły na listach przebojów – „Muzyczne Dary” i „Lista z Mocą”, ale zajmowały na nich wysokie pozycje. Zespół ma na koncie także teledysk pt. „W tym rzecz” (do obejrzenie w serwisie YouTube), w którym oprócz muzyków wystąpili wolontariusze lubelskiego Centrum Energii działającego w ramach Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy Potrzebującym AGAPE.

Więcej na stronie zespołu: www.pandamusic.pl

 

za: mat.prasowe

Szczegóły

Data:
2014/08/24
Czas:
5:30 am - 7:00 pm
Koszt:
6PLN – 8PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Zamek w Iłży
Podzamcze
Iłża, 27-100
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo