Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Paradise in the City – Łódź / Światowe Dni Młodzieży 2016

2016/07/19 - 2016/07/25

chemin neuf - Łódź - Festiwal Paradise in the city

„Paradise in the city” to festiwal,  który odbędzie się w Łodzi w dniach 19-25 lipca 2016 ( tydzień przed ŚDM w Krakowie ). Organizje go wspólnota Chemin Neuf. W tym roku planują zgromadzić w Łodzi nawet 8000 młodych, by jak najwięcej osób mogło osobiście spotkać Chrystusa w swoim życiu! Więcej info na www.paradiseinthecity.com

 

Festiwal to szczególna przestrzeń przeznaczona na formację, podążanie za Chrystusem i przeżycie w pełni swoich planów i relacji. Wspólnota zaprosiła znakomitych prelegentów z całego świata: kardynałów, księży, pary zaangażowane w Kościele i w społeczeństwie, wielkich świadków i dyrektorów znanych firm i korporacji… To właśnie oni będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem, żeby pomóc im w  życiowych wyborach i w postawieniu Chrystusa w centrum życia.

Podczas Paradise in the City będzie też czas na zwiedzanie miasta, aktywność sportową i wiele praktycznych warsztatów. Nie zabraknie koncertów, spotkań przy kawie, gitarze i wspólnej zabawie.

Chemin Neuf jest wspólnotą o powołaniu ekumenicznym, opartą na duchowości św. Ignacego. Wspólnota została założona we Francji w 1973 roku i działa w Polsce od ponad 20 lat. Skupia się głównie na formacji małżeństw i młodzieży. Od 1993 roku corocznie organizuje w opactwie Hautecombe na południu Francji spotkania dla młodych ( 18-30 lat ) chrześcijan wszystkich wyznań z całego świata.

 

Zobacz zapowiedź:

Szczegóły

Start:
2016/07/19
Koniec:
2016/07/25
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Chemin Neuf

Miejsce

Łódź
Łódź, Polska + Google Map
Strona internetowa:
http://paradiseinthecity.com/pl/

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo