Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piękna Pani – koncerty premierowe – Słupsk

2014/11/08 - 2014/11/09

Darmowy
Piękna Pani - plakat koncertowy

Popularne pieśni pielgrzymkowe i modlitewne — „Piękna Pani o smutnym obliczu”, „Ufamy – Królowo”, „Teraz jest czas” — po 33 latach doczekają się pierwszego oficjalnego wydania autoryzowanego przez twórczynie muzyki i tekstów. Premiera płyty 16 listopada 2014. Tymczasem zapraszamy na koncerty, które będą promowały ten krążek.

 

8 listopada godz. 18.40 kościół pw. Maksymiliana M. Kolbe
9 listopada godz. 13.00 kościół pw. Św. Jacka
9 listopada godz. 16.30 kościół Mariacki

 

Śpiew: Agnieszka Kiepuszewska

Fortepian: Nikola Kołodziejczyk

 

 

O płycie „Piękna Pani”

Płyta ukaże się w 33 rocznicę powstania pieśni do Matki Bożej Licheńskiej pt. „Piękna Pani o smutnym obliczu”. Autorkami pieśni popularnej od lat 80-tych minionego stulecia są: Maria Kiepuszewska(słowa) i Grażyna Maciejewska (muzyka).

 

Teksty znajdujące się na płycie „Piękna Pani” są osobistą modlitwą autorki, która pielgrzymowała do wielu sanktuariów maryjnych m.in. do Lichenia, Ostrej Bramy, Różanegostoku, Jasnej Góry. Pieśni przenikały do ruchu pielgrzymkowego. Rozbrzmiewały nie tylko w całej Polsce ale także na świecie. Po przeszło 30 latach utwory zostały spisane w nutach na podstawie archiwalnych nagrań i zarejestrowane przez młode pokolenie wykonawców: córkę autorki i jej męża.

 

Szczegóły

Start:
2014/11/08
Koniec:
2014/11/09
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Słupsk
Słupsk, Polska + Google Map
Strona internetowa:
www.facebook.com/PieknaPaniAlbum

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo