Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piękna Pani – Warszawa // koncert Agnieszki Kiepuszewskiej

2015/02/01 @ 5:45 pm - 7:00 pm

Darmowy
Piękna Pani - plakat

Zapraszamy serdecznie na koncert z pieśniami z albumu Piękna Pani, który odbędzie się 1 lutego (niedziela) o godz. 17.45 w kościele oo. Franciszkanów na Mokotowie (kościół MB Anielskiej przy metrze Wierzbno). Po koncercie będzie możliwość zakupienia płyty. 

Popularne pieśni pielgrzymkowe i modlitewne — „Piękna Pani o smutnym obliczu”, „Ufamy – Królowo”, „Teraz jest czas” — po 33 latach doczekały się pierwszego oficjalnego wydania autoryzowanego przez twórczynie muzyki i tekstów. Premiera płyty odbyła się 16 listopada 2014 – objęliśmy ją naszym patronatem.

Na albumie oprócz pieśni dedykowanych Matce Bożej (m.in. „Ufamy – Królowo”, „Do Matki Bożej Ostrobramskiej”, „Matka Ratunkiem nam”) znajdują się pieśni modlitewne („Prowadź mnie Panie drogą swą”, „Król wolności”, „Ja jestem chlebem żywym” i religijno-patriotyczne („Słowa Matki”, „Słowa Pana”). Pieśni pielgrzymkowe szczególnie zapisały się w historii: „Odpowiedź Pana Serc”, „Podnieśmy swe ręce” czy „Teraz jest czas”. Ta ostatnia zawierająca w refrenie słowa papieża Jana Pawła II Otwórzmy drzwi naszych serc Chrystusowi wykonana została przez grupę polskich pielgrzymów na audiencji u papieża w roku 1983 i transmitowana była przez Radio Wolna Europa.

Płytę kupicie w naszym sklepie >>>

Szczegóły

Data:
2015/02/01
Czas:
5:45 pm - 7:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Kościół MB Anielskiej – Mokotów
ul. Modzelewskiego 98a
Warszawa, 02-679 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.franciszkanie-mokotow.pl/

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo