Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pinokio Brothers – Poznań / koncert charytatywny dla Kuby

2018/04/26

Pinokio Brothers

Pinokio Brothers zagra koncert!! Zapraszamy 26 kwietnia 2018 do Parafii pw. NMP Niepokalanie Poczętej (ul. Mariacka 15) w Poznaniu. Koncert charytatywny na rzecz Jakuba.

„Jakub – 28-letni chłopak z sercem na dłoni, zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy. Od ponad roku szczęśliwy mąż, od czterech miesięcy dumny tata. Teraz sam potrzebuje pomocy. Od blisko roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Jedyną nadzieją jest kosztowna immunoterapia w klinice w Kolonii. To leczenie, które daje nadzieję na przyszłość. Przyszłość, której Jakub bardzo potrzebuję, by móc poświęcić ją córeczce, żonie i rodzinie.” Tak napisali przyjaciele Jakuba.

Będziemy modlić się o Jego zdrowie, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie.

PINOKIO BROTHERS – O ZESPOLE:

Początki Pinokio Brothers sięgają końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wówczas to w Poznańskim Seminarium Duchownym kilka osób zbliżyła muzyczna pasja, realizowana już wcześniej w różnych stylistycznie, choć głównie rockowych, zespołach. Tak powstał zespół, który animował muzycznie seminaryjne nabożeństwa, uroczystości, a także zaczął wyjeżdżać na spotkania powołaniowe, modlitewne i ewangelizacyjne. W 1998 roku do zespołu dołączyli klerycy z seminarium kaliskiego i ten moment uważa się za oficjalny początek Pinokio Brothers.

W kolejnych latach zespół przechodził nie tylko zmiany personalne ale także znaczące zmiany stylistyczne. Na początku graliśmy znane z kościołów, pielgrzymek czy rekolekcji „piosenki religijne” nadając im najbardziej nam bliską czyli rock’ową stylizację i aranżację. Potem przyszedł czas na covery znanych polskich czy zagranicznych zespołów tzw. sceny chrześcijańskiej. Dziś gramy głównie materiał autorski i choć zasadniczo najbliżej nam do szeroko pojętej muzyki rock’owej to główną inspiracją są amerykańscy artyści z kręgu muzyki worship.

W roku 2013 nagraliśmy debiutancki album „Każdy z innej Parafii”, którego całkowicie zamierzona różnorodność stylistyczna odzwierciedla metamorfozy jakie przechodził Pinokio Brothers przez kilkanaście lat swojej działalności. Na początku 2018r. wydaliśmy album akustyczny “Trwać” i w Now Music Studio zaczęliśmy pracę nad kolejną płytą elektryczną “Uwielbienia moc”.

ZAPROŚ PINOKIO BROTHERS NA KONCERT, SPOTKANIE:

ks. Konrad Rapior
505 043 190 (sms)

konrad@pinokiobrothers.pl

 

Szczegóły

Data:
2018/04/26
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Pinokio Brothers
Telefon:
+48 505 043 190
Strona internetowa:
www.pinokiobrothers.pl

Miejsce

Poznań – Parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej
Mariacka 15
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo