Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pinokio Brothers – Poznań / koncert w ramach Misji Talitha Kum

2018/05/25

Darmowy
Pinokio Brothers

Pinokio Brothers zagra koncert!! Zapraszamy 25 maja 2018 na Stary Rynek w Poznaniu. Koncert odbędzie się w ramach Misji Talitha kum! Będzie taniec, teatr, głoszenia Słowa i dobra muzyka. Wstęp wolny!

 

PINOKIO BROTHERS – O ZESPOLE:

Początki Pinokio Brothers sięgają końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wówczas to w Poznańskim Seminarium Duchownym kilka osób zbliżyła muzyczna pasja, realizowana już wcześniej w różnych stylistycznie, choć głównie rockowych, zespołach. Tak powstał zespół, który animował muzycznie seminaryjne nabożeństwa, uroczystości, a także zaczął wyjeżdżać na spotkania powołaniowe, modlitewne i ewangelizacyjne. W 1998 roku do zespołu dołączyli klerycy z seminarium kaliskiego i ten moment uważa się za oficjalny początek Pinokio Brothers.

W kolejnych latach zespół przechodził nie tylko zmiany personalne ale także znaczące zmiany stylistyczne. Na początku graliśmy znane z kościołów, pielgrzymek czy rekolekcji „piosenki religijne” nadając im najbardziej nam bliską czyli rock’ową stylizację i aranżację. Potem przyszedł czas na covery znanych polskich czy zagranicznych zespołów tzw. sceny chrześcijańskiej. Dziś gramy głównie materiał autorski i choć zasadniczo najbliżej nam do szeroko pojętej muzyki rock’owej to główną inspiracją są amerykańscy artyści z kręgu muzyki worship.

W roku 2013 nagraliśmy debiutancki album „Każdy z innej Parafii”, którego całkowicie zamierzona różnorodność stylistyczna odzwierciedla metamorfozy jakie przechodził Pinokio Brothers przez kilkanaście lat swojej działalności. Na początku 2018r. wydaliśmy album akustyczny “Trwać” i w Now Music Studio zaczęliśmy pracę nad kolejną płytą elektryczną “Uwielbienia moc”.

ZAPROŚ PINOKIO BROTHERS NA KONCERT, SPOTKANIE:

ks. Konrad Rapior
505 043 190 (sms)

konrad@pinokiobrothers.pl

 

Szczegóły

Data:
2018/05/25
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Misja Talitha Kum

Miejsce

Poznań – Stary Rynek
Stary Rynek 27-21
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo