Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Poison – Poznań / koncert premierowy „Szepty Sumienia”

2018/04/20

25 PLN – 35 PLN
Poison - koncert

Zapraszamy na premierowy koncert albumu Poisona  pt. „Szepty sumienia” do klubu „u Bazyla” (ul. Norwida 18A) w Poznaniu. Koncert odbędzie się 20 kwietnia 2018 o 20.00. Bilety już dostępne na www.biletomat.pl

Poison, czyli Piotr Plichta urodził się 25 czerwca 1987 roku w Stalowej Woli, wychowywał się w tamtejszej dzielnicy Młodynie. Pierwsze próby związane z muzyką Hip-Hop Plichta rozpoczął mając 17 lat. Poison zarejestrował solowy mixtape „Oddech Życia”, który ukazał się w czerwcu 2012 roku i został nagrany w Studio RoyalSoundProduction. . Artysta współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Kolah, Rover, Allen, Yuro, Bęsiu, Dj freezby, Dj Bulb, Dj Antonio, Arci, FiDD (ŁJK), TGD ( „Miłosierni) . Udzielał się również na dwóch Mixtejpach: Bęsiu „Syn gromu” w kawałku „Inni”, Yonas „Nowy Ja” utworze „Nie chce już wiecej” i wielu innych nieoficjalnych produkcjach.

Raper ma duże doświadczenie sceniczne, zagrał mnóstwo koncertów w całej Polsce. W 2016 roku występował na trasie z zespołem TGD , gdzie grał na największych scenach Polskich i zagranicznych.

POISON – SZEPTY SUMIENIA PREMIEROWO:

Obecnie kończy pracę nad debiutanckim albumem „Szepty sumienia” , który ukaże się wiosną 2018 r. „Minimum formy, maximum treści” – tak to sam określa. Repertuar nowego materiału Poisona to brzmienia klubowe, new school’owe, rockowe. Aranżacje utworów są pełne przestrzeni, muzycy podczas koncertów improwizują, dodając tym niepowtarzalności. Podczas koncertów artyści poprzez muzykę prowadzą z publiką swoisty dialog. Wszystkie koncerty są zagrane w 100% na żywo.

Nowa jakoś w twórczości Poisona przejawia się nie tylko w tekstach i muzyce, ale również w pomysłowych i dopracowanych pod każdym względem teledyskach. Za ich montaż, scenariusz i całą produkcję odpowiada on sam. Poison stawia na autentyczność szczerość w swojej twórczości. Wszystko co wyraża w muzyce zostało wychowane na faktach, a nie inkubowane chęciom przypodobania się ludziom.

Nad warstwą muzyczną albumu pracuje Paweł „Bzim” Zarecki, muzyk sesyjny oraz klawiszowiec który współpracował z takimi osobistościami jak: Natalia Kukulska, Anna Maria Jopek, TGD, Piotr Nazaruk, Natalia Niemen, Mietek Szcześniak i wielu innych.

Szczegóły

Data:
2018/04/20
Koszt:
25 PLN – 35 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Poison

Miejsce

Poznań – Klub u Bazyla
Norwida 18A
Poznań, Poland
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo