Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Projekt Kostka 2018 – Złotów

2018/09/07 - 2018/09/09

Darmowy
PROJEKT KOSTKA 2018

Projekt Kostka 2018 już za niespełna miesiąc! Od 7 do 9 września Złotów będzie gościł kolejne gwiazdy sceny hip-hop, które wychodzą do młodych z pozytywnym, wartościowym przesłaniem. W tym roku organizatorzy zapowiadają mnóstwo zupełnie nowych elementów: taniec, komiks, teatr… to tylko niektóre z propozycji. Z racji 450. rocznicy śmierci św. Stanisława Kostki chcą też szczególnie zaakcentować inspirującą postać patrona tego unikalnego wydarzenia.

PROJEKT KOSTKA 2018 – PROGRAM:

Na scenie festiwalu pojawią się m.in. Rymcerze, Arkadio, Muode Koty, Poison 777. Nie zabraknie też inspirujących warsztatów od RTCK i spotkań m.in z Bartkiem Krakowiakiem (Z Buta do Maryji) oraz Damianem Krawczykowskim. Będą też pokazy filmowe. Zapraszamy do śledzenia nowości na profilu facebook: https://www.facebook.com/projektkostkazlotow/

Dla osób spoza Złotowa organizatorzy zapewniają noclegi w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Bohaterów Westerplatte 9. Zgłoszenia grupowe i indywidualne prosimy przesłać na email: nocleg.projektkostka@o2.pl.

POLECAMY TEŻ: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – Warszawa

PROJEKT KOSTKA 2018 – KONKURS:

Już po raz drugi na Projekcie Kostka odbędzie się Ogólnopolski Konkurs „PK HIP-HOP FESTIWAL”! To czas, kiedy młodzi utalentowani raperzy będą mogli zagrać na profesjonalnej scenie przed doświadczonym jury. To czas, kiedy młode talenty będą biły się na deskach sceny o atrakcyjne nagrody pieniężne, które z pewnością pomogą w rozwijaniu pasji młodych zdolnych ludzi!

Wystarczy, że przeczytacie REGULAMIN wydarzenia i wyślecie zgłoszenie dostępne na stronie www.projektkostka.pl UWAGA!! Zgłoszenia tylko do 30 sierpnia 2018!

Szczegóły

Start:
2018/09/07
Koniec:
2018/09/09
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Projekt Kostka

Miejsce

Złotów
Złotów, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo