Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Psalmy Józefa – Kalisz / koncert premierowy

2017/03/25

???
Psalmy Józefa - koncert premierowy

Już 25 marca o 19.30 odbędzie się premierowy koncert płyty „Psalmy Józefa”. Koncert z okazji obchodów 25-lecie Diecezji Kaliskiej. Koncert na auli wydziału Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Kalisz, ul.Nowy Świat 28-30). Bilety dostępne przed koncertem.

To niezwykła, pełna barw i różnorodności muzyczna opowieść o naszych spotkaniach, miłości, odwadze i marzeniach. Jednocześnie utwory obrazują codzienność świętego Józefa jako męża i ojca. Wszystko to w brzmieniach muzyki pop, rock – w najróżniejszych jej odcieniach. Kompozytorem muzyki jest Jakub Tomalak, autorką tekstów – Monika Maśnik. Do współpracy zaprosili znanych wokalistów polskiej estrady m.in. Krzysztofa Antkowiaka, Marcina Jajkiewicza, Michała Szyca, Marzenę Ugorną, Martynę Jaskulską.

W taki sposób jeszcze nikt o świętym Józefie nie śpiewał!

Premiera płyty, połączona z koncertem w ramach obchodów 25-lecia Diecezji Kaliskiej, odbędzie się 25 marca 2017 r. w Kaliszu. Od tego dnia płyta dostępna będzie na stronie www.abbapater.pl. Wydawcą krążka jest Fundacja Abba Pater, a jej producentami Jakub Tomalak i Michał Król.

Projekt objęty jest honorowym patronatem Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, Polskiego Studium Józefologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Szczegóły

Data:
2017/03/25
Koszt:
???
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja Abba Pater
Strona internetowa:
http://www.abbapater.pl

Miejsce

Wydział UAM w Kaliszu
Nowy Świat 28-30
Kalisz, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo