Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Scena Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2018: koncert ks. Andrzeja Daniewicza (La Pallotina) / Warszawa

2018/07/20

29 PLN
Scena Festiwalu Chrześcijańskie granie 2018 ks. Andrzej Daniewicz

Scena Festiwalu Chrześcijańskie Granie: Już 20 lipca o 20 w kawiarni Karowa 20 w Warszawie swój solowy koncert zagra ks. Andrzej Daniewicz – lider zespołu La Pallotina. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje zespołu. Będzie to też okazja do świętowania 503. urodzin patrona fundacji Chrześcijańskie Granie – św. Filipa Neri. W czasie koncertu jest przewidziana słodka niespodzianka dla wszystkich.

Występ w kawiarni Karowa 20 będzie preludium przed 8. Festiwalem Chrześcijańskie Granie.ks. Andrzej będzie jedną z gwiazd festiwalu. Podczas wydarzenia będzie można zakupić bilety na festiwal oraz ostatnią płytę zespołu La Pallotina MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ.

Bilety na wydarzenie: 29 zł – kup już dzisiaj na: www.eventim.pl lub w dniu wydarzenia.

Ks. Andrzej Daniewicz z zespołem La Pallotina w styczniu 2018 wydał album “Miłość nad Wisłą”(CZWARTY ALBUM ZESPOŁU!). Jest autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą na płycie. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka. Zagrał na na największych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce: Bądź jak Jezus, Strefa Chwały Festiwal, Song of Songs Festiwal.

Patronami koncertu są: SalveTV, Stacja7.pl, KAI, Radio Warszawa, KMDM, Chrześcijańskie Granie, Dobre Miejsce, Przewodnik Katolicki, Radio Niepokalanów, Lista z Mocą, Muzyczne Dary

Szczegóły

Data:
2018/07/20
Koszt:
29 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja Chrześcijańskie Granie

Miejsce

Kawiarnia Karowa 20
Karowa 20
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo