Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ŚDM. Jesteśmy Razem – Kraków // Are You Ready? YES!

2016/10/28

Darmowy
ŚDM Jesteśmy Razem

Are you ready? YES! to inicjatywa Ks. bp. Grzegorza Rysia – spotkanie z myślą o wszystkich, których połączyła idea Światowych Dni Młodzieży. Chcemy w ten sposób odpowiedzieć na pytanie papieża Franciszka: czy jesteście gotowi, by być nadzieją przyszłości? Przekonajcie się już 28 października 2016 (piątek), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków. Wstęp wolny.

 

W programie: koncert zespołu NiemaGOtu (autorów hymnu ŚDM w Krakowie), świadectwa uczestników, pomysły inspirujące do przyszłych działań oraz EUCHARYSTIA z uwielbieniem. Oprawa muzyczna liturgii: Hubert Kowalski wraz z chórem i orkiestrą.

WAŻNE!
W celach organizacyjnych prosimy o REJESTROWANIE SIĘ osób indywidualnych, grup oraz księży, które wezmą udział w wydarzeniach, pod adresem: REJESTRACJA SPOTKANIE „ARE YOU READY? YES!” Księży prosimy o wzięcie ze sobą alby i stuły koloru czerwonego. Odbiór miejscówek na TAURON Arena Kraków przed wydarzeniami. Wstęp od 15.30

Szczegóły

Data:
2016/10/28
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Archidiecezja Krakowska

Miejsce

Tauron Arena Kraków
Stanisława Lema 7
Kraków, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo