Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Siedlce: XXIII Festiwal Hosanna 2016

2016/08/26 - 2016/08/28

Darmowy
Hosanna Festival 2016

Hosanna Festival zagra po raz kolejny! Już w ostatni weekend wakacji (26-28.sierpnia) w Siedlcach odbędzie się 23. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej HOSANNA FESTIVAL. W tym roku w części konkursowej na scenie zaprezentuje się jedenastu wykonawców z różnych zakątków kraju oraz naszej diecezji. Gwiazdami festiwalu będą Exodus 15 i Soul’n’voices. Patronat nad Hosanna Festiwal objął sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

PROGRAM HOSANNA FESTIVAL 2016:

 

PIĄTEK- 26 sierpnia 2016 roku

18.00- Eucharystia

19.00 Koncert Uwielbienia

SOBOTA- 27 sierpnia 2016
/Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce/

16.00 –  Przegląd konkursowy

Koncert zespołu exodus15  /obrady jury.


NIEDZIELA, 28 sierpnia 2016
/Amfiteatr Siedlecki, ul. Wiszniewskiego 1, Siedlce/

10.00  Eucharystia

15.00  Przegląd zespołów pielgrzymkowych

18.00  Koncert Laureatów

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
Gwiazda wieczoru:
SOUL’N’VOICES

 

Wszystko, co żyje niech chwali Pana! Zapraszamy Cię do Siedlec na XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival, który odbędzie się w dniach 26- 28 sierpnia 2016 roku. Serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl objął patronat nad wydarzeniem.

Trwają zgłoszenia do części konkursowej festiwalu! Możesz uwielbić Chrystusa razem z nami, a kto wie… może zostaniesz też zwycięzcą Grand Prix o wysokości 3500 zł, który umożliwi Ci dalszy rozwój pasji i talentu? Jak to zrobić? Zapraszamy na stronę www.hosannafestival.pl, gdzie zapoznasz się z regulaminem i pobierzesz kartę zgłoszeniową, która wraz z utworami demo prześlesz na adres Biura Organizacyjnego (Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej, ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlce) oraz w wersji elektronicznej na e-mail: ksmsiedlce@wp.pl do 1 lipca 2016 roku.

Festiwal Hosanna organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej  we współpracy z Urzędem Miasta Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury. Co roku Hosanna przyciąga dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz rzeszę publiczności. Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest też świetną okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów oraz solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski!

Szczegóły

Start:
2016/08/26
Koniec:
2016/08/28
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Siedlce – Amfiteatr
Siedlce, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo