Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ślad Losu – Wrzesinia / Droga Krzyżowa z Mocnymi w Wierze

2016/03/18

Darmowy
Ślad Losu

Już kolejny raz zespół „Mocni w wierze” zaprasza na muzyczną drogę krzyżową „Ślad losu”. Do niezwykłej modlitwy będzie można dołączyć 18 marca w kościele Św. Magdaleny we Wrzesinie o 18.00.

 

„Ślad losu” to rozważania kolejnych stacji, przez które prowadzi śpiewana modlitwa. Autorami tekstu i muzyki są ówcześni klerycy seminarium ojców redemptorystów w Tuchowie koło Tarnowa – Andrzej Wodka (słowa) oraz Wojciech Skroboszewski, Piotr Andrukiewicz i Krzysztof Dudek (muzyka). Poetyckie teksty powstały w beznadziejnej rzeczywistości stanu wojennego, jednak ich uniwersalna wymowa doskonale zniosła upływ czasu. Dziś tekst jest równie przejmujący, a każdy chrześcijanin odnajdzie w nim odbicie swoich własnych duchowych zmagań.

„Ślad losu” przypominany jest co roku w wielu polskich miastach. „Mocni w wierze” i zaprzyjaźnieni muzycy kolejny raz wykonają go w Olsztynie, a po raz pierwszy we Wrzesinie.

Zapraszamy w piątek 4 marca na godz. 18.45 do kościoła św. Franciszka z Asyżu w Kortowie oraz w piątek 18 marca na godz. 18.00 do kościoła św. Magdaleny we Wrzesinie.

 

Muzyczną Drogę Krzyżową – Miłość Niepojętą znajdziecie również na świetnej płycie zespołu El Camino:

banner_kup_dzisiaj_elcamino_750-100

Szczegóły

Data:
2016/03/18
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Mocni w Wierze
Strona internetowa:
www.mocniwwierze.pl

Miejsce

Wrzesinia – kościół św. Magdaleny
Wrzesinia, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo