Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Song of Songs Festival 2018 – Toruń

2018/07/13 - 2018/07/14

Darmowy
Song of Songs Festival 2018

Znamy już program i artystów Song of Songs Festival 2018. Jednen z legendarnych festiwali muzyki chrześcijańskiej na dobre powraca do kalendarza koncertowego w Polsce. W dniach 13 -14 lipca 2018 w toruńskim CKK Jordanki (al. Solidarności 3) zagrają największe gwiazdy muzyki ccm. Wstęp wolny!

Na festiwalu wystąpili m.in. 2Tm2,3, 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach, Anastasis, Armia, Antonina Krzysztoń, Arka Noego, Beata Bednarz, Chili My, Full Power Spirit, Joszko Broda, Magda Anioł, Maleo Reggae Rockers, Mate.O, Mietek Szcześniak, Przecinek, Raz, Dwa, Trzy, Trzecia Godzina Dnia, Tomasz Żółtko, Pneuma, Lao Che.

W tym roku festiwal SONG OF SONGS obchodzi okrągłe, dwudzieste urodziny. Pierwsza edycja odbyła się 19 czerwca 1998 roku. Remigiusz Trawiński i Wojciech Zaguła, pomysłodawcy i organizatorzy festiwalu, właściciele firmy SOS MUSIC, która swoją nazwę wywodzi od pierwszych liter SONG OF SONGS tak wspominają ubiegłe lata:

„Oko Opatrzności czuwało nad nami. Nawet wtedy, a może szczególnie wtedy, gdy podjęliśmy decyzję o zawieszeniu festiwalu, po edycji w 2010 r. Przez siedem kolejnych lat nastało milczenie. Dziś odbieramy to jako dany nam czas biblijnych siedmiu chudych lat. Mamy nadzieję, że teraz nadeszły nowe, tym razem tłuste lata. Mówią również o przyszłości: Nie wiemy, jaka będzie przyszłość, ale czujemy, że powinniśmy zarzucać sieci trochę dalej i szerzej. Czy będzie to bogaty połów? Czas pokaże.”

ZOBACZ: nasz wywiad o reaktywacji Song of Songs

SONG OF SONGS FESTIVAL 2018 – PROGRAM:

PIĄTEK, 13 lipca

ARKA NOEGO
LIDKA POSPIESZALSKA
MIETEK SZCZEŚNIAK
DEUS MEUS
ZŁE PSY
IKOS

SOBOTA, 14 lipca

MAŁE TGD
ARMIA
JOSHUA AARON
MATE.O / TU
NEW LIFE M.
niemaGOtu

song of songs 2018 program

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONNGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – Warszawa

Muzyczną relację z SONG OF SONGS będzie można obejrzeć w TVP1 w dniach 22 i 29 lipca o godz. 14:35.

Szczegóły

Start:
2018/07/13
Koniec:
2018/07/14
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

SOS Music

Miejsce

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Solidarności 3
Toruń, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo