Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie Młodych Katolików – Serokomla

2014/09/07

darmowe
spotkanie młodych katolików - serokomla

Serokomla to miejsce, gdzie przed laty, na błoniach przy kościele odbywały się Spotkania Młodych Katolików. W tym roku, 7 września 2014, po kilku latach przerwy odbędzie się ono pod nazwą : „Do nieba wzwyż – KSM REAKTYWACJA”.

 

Na scenie wystąpią m.in zespół „Nadzieja” z Kocka, WSCHÓD (I miejsce na Hosanna Festival) i stronaB (Debiut 2012) oraz chór Niebieskie Owieczki (III miejsce na Hosanna Festival 2014). Oprócz koncertów na uczestników czekają konferencje, teatr, ewangelizacja i gość niespodzianka. Finałem spotkania będzie rockowe uwielbienie w wykonaniu muzyków z zespołów StronaB, WSCHÓD, Dobry Skład, Mimi Manu, El Camino.

 

Program:

14:30 – koncert zespołu Nadzieja z Kocka.
15:00 – msza św (druga scena)
16.30 – WSCHÓD z Łosic razem z grupy teatralną Dobry Skład – występ będzie ukierunkowany na łączność duchową z Prześladowanymi na Bliskim Wschodzie.
18.00 – Niebieskie Owieczki z Ryk.
19.00 – StronaB (Debiut 2012).

 

Będzie też czas i miejsce na konferencje wygłoszoną przez członków Wspólnoty Jednego Ducha. Ostatnim punktem planu Spotkania Młodych Katolików będzie Uwielbienie z Uroczysta Instalacją Krzyża.

Więcej informacji na fanpage:
www.facebook.com/smkserokomla

Szczegóły

Data:
2014/09/07
Koszt:
darmowe
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Strona internetowa:
www.ksm.org.pl

Miejsce

Serokomla
Serokomla, 21-413 Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo