Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Strefa Chwały Polska 1050 – Koncert ŚDM i NCK / Kraków – Błonia

2016/07/29

Darmowy
Strefa Chwały 1050

29 lipca 2016 podczas Światowych Dni Młodzieży 2016 o godzinie 19:00 rozpocznie się Strefa Chwały Polska 1050 – Koncert ŚDM i NCK! Zapraszamy na największy koncert polskiej muzyki chrześcijańskiej podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Wystąpią: Play and Pray, Arkadio, ks. Kuba Bartczak, 2Tm2,3, TU/Mate.O, Full Power Spirit, Poldek Twardowski, Maleo Reggae Rockers, Deus Meus. Spotkanie poprowadzą: Dariusz Kowalski oraz Patrycja Hurlak. Więcej info na www.polska1050.pl.

 

Wyobraź sobie energicznych młodych ludzi z całego świata. Wszyscy różni, wszyscy piękni – nikt nie jest samotny! Jesteś wśród nich: czujesz jak serce bije mocniej, skaczesz i szalejesz pod sceną w rytm świetnej muzyki. Całe Błonia zdają się poruszać w rytm serca. Jednego Serca, Jednego Ducha i Jednego Boga – ŻYWY KOŚCIÓŁ!

Miejsce: Błonia, Kraków

Cel: Zaprezentowanie Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej na ŚDM, w ramach Festiwalu Młodych (więcej na http://www.krakow2016.com/idea-festiwalu-mlodych).

Misja: Pokazać polską muzykę chrześcijańską młodzieży z całego świata, bo muzyka jest ponadnarodowym łącznikiem – jak Miłość. Może dlatego nie ma człowieka na świecie, który by nie lubił żadnej muzyki? ♥

Organizatorzy:
Światowe Dni Młodzieży – Organizator
Narodowe Centrum Kultury – Organizator
Bonart Management – Producent wykonawczy

Koncert patronatem objął m.in. serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

koncert ŚDM 2016 - Kraków Błonia - Strefa Chwały Polska 1050

 

Szczegóły

Data:
2016/07/29
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Narodowe Centrum Kultury

Miejsce

Kraków – Błonia
Kraków, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo