Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

StronaB – Docelowo (Warszawa) / koncert

2017/05/21

15 PLN

StronaB powraca. Dawno nie widzieliśmy, a właściwie nie słyszeliśmy ich w Warszawie. Grają muzykę, która wkręca i nie pozostawia obojętnym. Teksty i wokal Klaudii Grabek oraz świetnie zgrany zespół to atuty zespołu. W niedzielę 21 maja 2017 o 19.00 zagrają w Docelowie. Zapowiada się znakomity koncert.

 

Bilety w cenie 15 zł. można zakupić w Docelowie przed wydarzeniem. Będzie to wyjątkowy koncert. Ze względu na miejsce zagrają spokojniej, bardziej akustycznie.  Zobacz też: StronaB – Rolny // trzeci teledysk z nowej płyty już w sieci

Kiedy: 21 maja (niedziela) 2017 o 19.00

Gdzie: Docelowo, Marszałkowska 34-50, Warszawa.
www.facebook.com/docelowo.warszawa

StronaB – O ZESPOLE:

Trudne początki wspólnego grania sięgają zamierzchłych, gimnazjalnych czasów. Najpierw zrodził sie projekt stronaB, a zespół w takiej formie powstał dopiero w 2008r. Po kilku kryzysach, zmianach w składzie, ponad rocznej przerwie w działalności w 2011r. przyszedł czas na powrót do grania. Zespół otrzymał tytuł Debiutu 2012 i Złoty Krążek za Debiut Roku Chrześcijańskiego Grania, a w 2015 został laureatem Festiwalu Moc Dobra. Kapela ma na koncie dwa krążki: debiutanckie „Dwa jabłka na czereśni” (2012) oraz „z bliska brzydka” (2015) [kup teraz], która zajęła trzecie miejsce w plebiscycie Płyta Roku 2015.

Patronat: Chrześcijańskie Granie

Szczegóły

Data:
2017/05/21
Koszt:
15 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Docelowo
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/docelowo.warszawa/

Miejsce

Docelowo / katolicka klubo-restauracja
Marszałkowska 34/50
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo