Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„DWA STYLE – JEDNA EWA URYGA” – Warszawa

2014/10/26

PLN40 – PLN80

Tego jeszcze nie było! 26 października warszawski Teatr Syrena użyczy swojej sceny dla wyjątkowego wydarzenia muzycznego. To będzie koncert o niecodziennej formule: na jednej scenie dwa duże zespoły – big band i chór, a więc jazz i gospel – dwa style i tylko jedna solistka.

Ewa Uryga – wybitna wokalistka jazzowo-soulowa, obdarzona nieprzeciętnym głosem i … temperamentem. Jej dotychczasowa kariera ( laury na festiwalach ogólnopolskich
i zagranicznych, współpraca z najlepszymi polskimi i amerykańskimi muzykami jazzowymi , siedem płyt nagranych w Polsce i Nowym Jorku, liczne koncerty) została nagle i na długo przerwana poważną chorobą. Dzisiaj, po pięciu latach, pod nowym pseudonimem EVAH powraca do artystycznej aktywności z właściwą sobie pasją energią. Nagrywa już kolejna płytę , przygotowuje musical, wraca na scenę z serią unikalnych koncertów. Jednym z nich jest właśnie koncert w Teatrze Syrena. Wyjątkowy scenariusz tego koncertu pozwoli nam poznać Jej nieprzeciętne, wszechstronne możliwości wokalne. Ani na chwilę nie schodząc ze sceny ,”egzaminowana” przez dwa zupełnie różne zespoły, brawurowo zaśpiewa i jazz
i gospel.

W roli „egzaminatorów” wystąpią:

Power Band – jedna z najlepszych formacji big- bandowych w Polsce. Ma w swoim składzie filharmoników kaliskich, którzy brali udział w nagraniu jazzowej płyty Włodka Pawlika „Night in Calisia”, która w 2014 roku zdobyła nagrodę Grammy, najbardziej prestiżową nagrodę muzyczną świata. Big band koncertuje w kraju i za granicą. Wykonuje różnorodny repertuar, najchętniej jednak swingowe standardy amerykańskich big bandów lat trzydziestych oraz utwory z gatunku muzyki latynoamerykańskiej i fusion.

 

Z Potrzeby serc – zespół gospel . Uzdolnieni (i wykształceni) muzycznie, energiczni młodzi ludzie, pełni radości i Ducha. Łączy ich wspólna pasja – chęć głoszenia Dobrej Nowiny i dzielenia się wiarą. Przez osiem lat istnienia zespół dał ponad sto koncertów w kraju i za granicą, trzykrotnie reprezentował Polskę na Festiwalu Botroper Gospelnacht w Niemczech, zdobył I nagrodę i Bursztynową Różę na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel Camp Meeting w Osieku.

 

26 października o godzinie 19.00 w Teatrze Syrena. DWA STYLE – JEDNA EWA URYGA. Tylko jeden koncert w Warszawie! Dobra muzyka, tempo, energia i ogromny ładunek emocjonalny. Tego warto doświadczyć!

 

Bilety: kasy i strona teatru, ebilet, eventim,

 

Szczegóły

Data:
2014/10/26
Koszt:
PLN40 – PLN80
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Nienazwane Miejsce
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo