Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Świdnik // Warsztaty Muzyki Gospel „Pieśni życia/pieśni wolności”

2015/12/11 - 2015/12/13

50PLN

Już po raz czwarty w dniach 11-13 grudnia 2015 w Świdniku odbędą się Warsztaty Muzyki Gospel „Pieśni życia/pieśni wolności”. Uwieńczeniem pracy będzie koncert finałowy, który odbędzie się 13 grudnia o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. To prawdziwe święto muzyki gospel!

 

Zajęcia warsztatowe oraz koncert finałowy poprowadzą Grzegorz Głuch (lider i dyrygent Gospel Rain, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami), Sylwia Piotrowska oraz Jakub Piotrowski (Gospel Rain) oraz wokaliści i muzycy Gospel Rain. W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny: Robert Dorosz (piano), Kacper Popek (perkusja), Piotr Pawęska (bass), Piotr Koszałka (gitary), Jakub Piotrowski (piano).

 

 

Poprzednie spotkania warsztatowe obfitowały w niesamowitą energię uczestników, przyjaźń, współpracę i oczywiście nadzwyczajną muzykę, tę która z Nieba przychodzi i tam też powraca. W ostatnich edycjach wzięło udział łącznie aż 250 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Zachęcamy do wypróbowania swoich sił w tym roku!

 

Tak, jak w czasie poprzednich edycji Warsztatów Muzyki Gospel w Świdniku szykujemy dla Was wyjątkowe piosenki, niespodzianki i niezwykły zestaw utworów. Absolutnie po raz pierwszy będzie okazja, by zaśpiewać najnowsze piosenki Gospel Rain, które znajdą się na nowej płycie „Ogień”. Ale to nie koniec atrakcji, bowiem listę utworów, „gospelowych” aranżacji uzupełnią piosenki Olethy Adams, Boba Geldofa, Krystyny Prońko, Roberta Jansona, a nawet Przemysława Gintrowskiego. To będzie naprawdę nadzwyczajny i bardzo zaskakujący zestaw utworów. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie przekazać możliwymi źródłami informację o warsztatach i naborze, by trafiła ona do jak najszerszej grupy odbiorców, do tych, którym być może bliska sercu jest muzyka gospel. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji o wydarzeniu. – zapraszają organizatorzy.

 

 

Zgłoszenia do udziału w warsztatach należy przesłać najpóźniej do 4 GRUDNIA na adres:
gospel.kontakt@gmail.com

 

Koszt uczestnictwa: 50zł (ilość miejsc ograniczona!)

 

Koncert finałowy: Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, al. Lotników Polskich 24

 

 

Organizatorzy:

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

Good News Music

 

 

Dodatkowe informacje:

Kamila Kasperek
792 326 125
koncerty.gospel@gmail.com

 

Płyty GOSPEL RAIN kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Szczegóły

Start:
2015/12/11
Koniec:
2015/12/13
Koszt:
50PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Świdnik, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo