Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Twoje Niebo i Przyjaciele – Radymno // koncert „Światło Nadziei”

2015/12/06

Darmowy
światło nadziei

By uczcić tajemnicę życia niezwykłego człowieka Kuby Kryczyńskiego, który związany był z przemyskim zespołem Twoje Niebo, odbędzie się wyjątkowy koncert ŚWIATŁO NADZIEI. Rozpoczęcie o 17.00 mszą świętą. Radymno, kościół pw. św. Wawrzyńca. Wstęp wolny. 

 

„15 sierpnia 2015 dla KUBY solista naszego zespołu, NIEBO, w którym śpiewał, stało się rzeczywistym faktem. 6 grudnia 2015 roku w Radymnie chcemy muzycznie opowiedzieć to ŻYCIE i wyrazić wdzięczność za Jego OSOBĘ. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 17.00 w kościele św. Wawrzyńca by potem muzyką i słowem we wspólnocie PRZYJACIÓŁ być razem z NIM!”- zaprasza zespół Twoje Niebo.

 

TWOJE NIEBO powstało w maju 2009 roku. Zainspirowana słowami bł. Elżbiety od Trójcy Świętej: „Znalazłam moje niebo na ziemi, albowiem niebem moim jest Bóg, a Bóg mieszka we mnie!” powstała wspólnota, którą stanowi dzisiaj 40 wokalistów i instrumentalistów. Ich twórczość, podobnie jak życie, to muzyka w różnych odsłonach takich jak jazz, gospel, rock, reggae, soul, pop oraz poezja śpiewana. Znakiem rozpoznawczym „TN-u” jest spontaniczność i żywiołowość, a zarazem głębia tekstów wykonywanych utworów wraz z ich niekonwencjonalnymi, autorskimi kompozycjami. W 2012 roku wydali debiutancki album zatytułowany „dzień po dniu”, na którym zaśpiewali z nami gościnnie Ewa Uryga, Janusz Szrom oraz Kasia i Andrzej Lampert. Wystąpili w 2013 roku na Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

Patronem medialnym koncertu Światło Nadziei został nasz serwis i www.chrzescijanskiegranie.pl

Szczegóły

Data:
2015/12/06
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Twoje Niebo

Miejsce

Radymno – kościół św. Wawrzyńca
Szopena 1
Radymno, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo