Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Uwielbienie na Pradze z EL CAMINO (2 KWIETNIA 2016)

2016/04/02

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej i fundacja „Chrześcijańskie Granie” po raz drugi zapraszają na ”Uwielbienie na Pradze„. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia o 18.00 w Bazylice Najświętszego Serca u Salezjanów przy ul. Kawęczyńskiej 53. W programie spotkania przewidziana jest Eucharystia, Uwielbienie z zespołem EL CAMINO oraz spotkanie w Oratorium.

 

„Uwielbienie na Pradze” rozpocznie Eucharystia, podczas której będziemy modlić się w intencjach polskiej muzyki chrześcijańskiej, rozwoju fundacji „Chrześcijańskie Granie” i praskiego Oratorium. Za oprawę muzyczną Mszy Świętej i Uwielbienia będzie odpowiedzialny zespół El Camino. Będzie to czas spotkania z Panem Bogiem, który uzdrawia i umacnia. Wierzymy, że tego dnia uda się nam stworzyć wspólnotę” – mówią o wydarzeniu organizatorzy.

 

Uwielbienie na Pradze – 2 kwietnia 2016 – program:

18.00 – Eucharystia

19.00 – Uwielbienie z zespołem El Camino

20.30 – Spotkanie w Oratorium

 

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kawęczyńska 53.

Dojazd tramwajami 7 i 13 (do pętli)

 

WSTĘP WOLNY

 

Uwielbienie na Pradze nie będzie jednorazowym wydarzeniem. Oratorium z fundacją „Chrześcijańskie Granie” planują już kolejne spotkanie na Kawęczyńskiej.

 

Wspieraj Oratorium na Pradze. Zostań sponsorem „Uwielbienia na Pradze”.

Wpłać dobrowolną wpłatę na konto: 70 1240 6074 1111 0000 4998 9777

KRS: 0000010772

 


Fundację „Chrześcijańskie Granie” można wesprzeć, wpłacając darowizny na numer konta:


46 1050 1012 1000 0090 3065 9909


(tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe”)

 

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem abp Henryka Hosera i prowincjała ks. Andrzeja Wujka.

Patronat:Radio Warszawa, Radio Niepokalanów, Gość Niedzielny, Bosko, Chrześcijańskie Granie, Koncerty.chrzescijanskiegranie.pl, Kmdm.pl, Miłujcie się.

Partnerzy: Parafia księży Salezjanów na ul. Kawęczyńskiej, Dobre Miejsce, Saruel Warszawa, Emaus Salezjanie.

 

EL CAMINO

Zespół El Camino powstał w roku 2010. Debiutował w październiku tegoż roku koncertem z okazji Dnia Papieskiego. Rok później wydał premierowy album „Bliżej” zawierający autorski materiał. Rok później w Bazylice w Kodniu zespół zaprezentował muzykę do rozważań Drogi Krzyżowej ks. I.Kłopotowskiego. Znakomicie przyjęta przez publiczność w tym obecne siostry ze zgromadzenia Sióstr Loretanek zaowocowała nagraniem płyty. Album „Miłość Niepojęta” ukazał się w marcu 2014 roku zbierając znakomite recenzje (między innymi Marcina Jakimowicza w Gościu Niedzielnym). Jesienią tego samego roku El Camino prezentuje kolejny autorski program. Tym razem jest to 5-częściowa suita pt. LITANIA WOLNOŚCI do wybranych tekstów z homilii ks. Jerzego Popiełuszki. W LITANII WOLNOŚCI zespołowi towarzyszy kwintet smyczkowy oraz znakomity aktor Adam Woronowicz.

 

Jesienią 2015 roku na koncercie Premiery 2015 zespół prezentuje singiel „Zanim” zapowiadający trzeci album, tym razem inspirowany „DROGĄ” Josemarii Escrivy.​

 

 

 

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo