Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Impreza chrześcijańskich singli „Wrześniowy powiew lata”

2015/09/26

Czas szybko mija… Lato się kończy, a upały gdzieś się podziały… Kormorany odlecą stąd szukając ciepłych stron, a my będziemy się dalej bawić! Nie dajmy się niższym temperaturom i pokażmy nasze gorące serca na „Wrześniowym powiewie lata”!

 

Zapraszamy na kolejną z cyklu klubową imprezę chrześcijańskich singli!

 

Szczegóły i zapisy: http://chrzescijanscysingle.pl/

 

Impreza odbędzie się w klubie Odessa przy ul. Kolejowej 8/10 w Warszawie. Jak zwykle będzie mnóstwo konkursów z nagrodami, ale przede wszystkim – będziemy się świetnie bawić. W programie imprezy przede wszystkim pierwszy chrześcijański pokaz mody, na którym zostaną zaprezentowane stroje dla kobiet najbardziej prestiżowych polskich firm! Pokaz poprowadzi Magdalena Śmielak – laureatka najbardziej prestiżowej polskiej nagrody modowej – Złotej Nitki.

 

Poza tym odbędzie się – tradycyjnie już – przedimprezowy speed dating, kurs tańca oraz wiele konkursów z nagrodami. Dla osób które przyjdą do 22:00 drink gratis.
Naszą imprezę objęły patronatem: magazyn MeLady, Przeznaczeni.pl, Wiara w biznesie, christbook.pl oraz Chrześcijańskie Granie.

 

O naszych imprezach napisał ostatnio dziennik Metro, Wysokie Obcasy oraz byliśmy gośćmi programu TVP2 – „Pytanie na śniadanie”:

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/21306411/imp(…).html

 

Zapisz się już dziś – liczba miejsc jest ograniczona: http://chrzescijanscysingle.pl/

Szczegóły

Data:
2015/09/26
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo