Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Jarmark Dominikański – koncert charytatywny (Owca / Bovska)

2016/08/16

We wtorkowy wieczór 16 sierpnia o 19.30 odbędzie się koncert charytatywny w Kościele oo. Dominikanów przy ul. Freta w Warszawie. Wystąpią na nim Bovska oraz zespół Owca. Po zakończeniu koncertu będziemy zbierali datki, które zostaną przekazane na całoroczny program dożywiania dzieci z rodzin ubogich. Od 2011 r. Grupa Charytatywni Freta pomaga ponad 240 dzieciom z całej Polski w tym z Warszawy i okolic.

Bovska jest wszechstronną artystką – jest autorką tekstów i współautorką muzyki do swoich piosenek. „Kaktus” od kilku miesięcy nuci cała Polska. Więcej info na stronie www.bovska.com

Owca jest znana jest z Weekendów Pełnych Łaski. Ich niepowtarzalne aranżacje tradycyjnych utworów, a także nowe, świeże kompozycje porywają do modlitwy tłumy ludzi. Mówią o sobie: „Owca to ten, kto przyznaje, że potrzebuje innych owiec i Pasterza, któremu pozwala się odnaleźć. On czyni wszystko nowym” – pisze o sobie zespół. Członkowie zespołu nie ukrywają, że jakość ma dla nich ogromne znaczenie, ale nie chcą mówić o sobie. Wolą chwalić Pana i dzielić się doświadczeniem nowego życia w Bogu”. W zespole śpiewa m.in. Agnieszka Musiał – wokalistka zespołu New Life M.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Polecamy:)
Płyty zespołu New Life M. można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Szczegóły

Data:
2016/08/16
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo