Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: koncert Z POTRZEBY SERC

2016/09/09

25 PLN
Z potrzeby serc - 10-lecie

Już 9 września 2016 roku o 19.00 w Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie zagra zespół „Z Potrzeby Serc”. Będzie to jednocześnie wspólne świętowanie 10-lecia zespołu. Bilety są dostępne w siedzibie Fundacji „Salvatti”ał. Solidarności 101 lub na godzinę przed koncertem (rezerwacja telefoniczna, także smsem, pod nr.tel. 696499803)

 

Więcej dobrej muzyki znajdziesz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Z Potrzeby Serc” – kilkunastu wokalistów i kilkuosobowa sekcja. Młodzi, pełni energii i Ducha, autentyczni w swojej wierze i chęci podzielenia się nią. Utalentowani, doskonale przygotowani wokalnie i muzycznie – uprawiają gospel = energetyczną muzykę, naładowaną emocjami, którą potrafią porwać zarówno tych, dla których gospel to „modlitwa śpiewem”, jak i tych, którym nie bardzo po drodze do kościoła, ale którzy docenią kawał dobrej , profesjonalnej muzyki.

Zespół śpiewa charyzmatyczne Wieczory Uwielbienia w kościołach w całej Polsce, a na scenach plenerowych, w salach widowiskowych i teatralnych dał już ponad sto koncertów w Polsce i za granicą. Zdobył I Miejsce i Bursztynową Różę na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel Camp Meeting w Osieku, czterokrotnie z powodzeniem reprezentował Polskę na Festiwalu Bottroper Gospelnacht w Niemczech. Często zaprasza do udziału w swoich koncertach wybitnych wokalistów uprawiających gospel, soul, jazz – takich jak Ewa Uryga, Wayne Ellington, Brian Fentress, Natalia Niemen czy Beata Bednarz.

Podczas Światowych Dni Młodzieży półtoragodzinny , żywiołowy koncert zespołu „Z Potrzeby Serc” porwał serca tysięcznej międzynarodowej młodej publiczności do wspólnego, radosnego wielbienia Boga śpiewem i tańcem.

Zespół zrodził się „z potrzeby serc” bardzo młodych ludzi, powstał DOKŁADNIE 10 LAT TEMU w Bełchatowie, założony przez braci Kuchciaków – Konrada (instrumenty klawiszowe) i Sebastiana (dyrygent, wokal) . Z pierwszego składu śpiewają nadal także Joasia Kęsy i Ania Pabiś. Od czasu przenosin na studia do Warszawy, zespół, uzupełniony o nowych członków, działa przy akademickim kościele Świętej Anny.

 

Chcemy uczcić 10-te urodziny naszego zespołu specjalnym koncertem!, chcemy podziękować śpiewem wszystkim , którzy nas wspierali i wspierają, wiernym fanom, którzy nas słuchali i słuchają , chcemy dać dużo radości i dobrych muzycznych przeżyć wszystkim, którzy przyjmą nasze urodzinowe zaproszenie i spędzą z nami ten jubileuszowy wieczór. Zapraszamy do Dobrego Miejsca w piątek, 9 września o 19.00.

 

Bilety są dostępne w siedzibie Fundacji „Salvatti”ał. Solidarności 101 lub na godzinę przed koncertem (rezerwacja telefoniczna, także smsem, pod nr.tel. 696499803).

Koncert Z Potrzeby Serc, Dobre Miejsce, Dewajtis 3, Warszawa
Piątek 09.09.2016 godzina 19:00

Szczegóły

Data:
2016/09/09
Koszt:
25 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Z Potrzeby Serc

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo