Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: KONCERT „WIARA.NADZIEJA.MIŁOŚĆ”

2016/07/21

„WIARA. NADZIEJA. MIŁOŚĆ” to radosne i wielowymiarowe widowisko, którym Warszawa chce powitać uczestników ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY. To wielkie wydarzenie artystyczne i medialne odbędzie się 21 lipca 2016 roku o godzinie 19.30 na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w obecności kilkudziesięciu tysięcy młodych widzów z całego świata, a także goszczących ich mieszkańców Warszawy i Mazowsza.

 

Zobacz: Światowe Dni Młodzieży 2016 –  program spotkania!

 

21 lipca, godz. 19.30, Plac Piłsudskiego

 

Na specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej wielopoziomowej scenie wystąpi ponad 200 wykonawców z całego świata oraz polscy artyści. Na scenie zobaczymy m.in.: Zygmunta Staszczyka, Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Cugowskiego, Janusza Radka, Natalię Szroeder, Piotra Kupichę, Tomasza Szczepanika, Zofię Nowakowską, Olgę Szomańską, Sound`n`Grace.

 

Dyrygenci: Piotr Rubik, Radosław Labahua

 

Koncert będzie się składał z kilku części.
Wprowadzeniem do wieczoru i tłem do zapełniającego się Placu Piłsudskiego będzie program pieśni chwalebnych w wykonaniu Wspólnoty Shalom i zespołu Wiarygodni. Potem na scenie pojawią się orkiestra i chóry oraz pierwsi soliści. Będzie to część poświęcona Warszawie. Usłyszymy m.in. Sen o Warszawie, Warszawo ma i Warszawski dzień.
Od godziny 20.00 koncert będzie transmitowany przez Telewizję Polsat (dwie części po 45 min. oraz od 22.00 przez Polsat News).
Między godziną 20.00 a 20.45 artyści wykonają najbardziej znane utwory – Barkę, Abba Ojcze, Jednego serca, Hallelujah, Bóg, Wznieś serce, Nadzieja.

Trzecią i czwartą część koncertu wypełnią kompozycje Piotra Rubika, m.in. Niech mówią, że to nie jest miłość, Psalm dla Ciebie, Świat się nie kończy, Zdumienie, Niezmienność.

 

Podczas wieczoru artyści wspólnie z wszystkimi obecnymi na placu pielgrzymami i gośćmi zaśpiewają Hymn Światowych Dni Młodzieży 2016 – Błogosławieni Miłosierni

Hymn Światowych Dni Młodzieży 2016 (ŚDM 2016) można usłyszeć na płycie Jednego Serca Jednego Ducha 2015. Album można kupić na www.chrzescijanskierganie.pl i w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

 

 

Koncert zakończy się około godz. 22.30.

Pełna lista artystów koncertu „Wiara. Nadzieja. Miłość”

Tomasz Szczepanik
Janusz Radek
Piotr Cugowski
Teatr Piosenki: Marcel Borowiec, Damian Łukawski, Marcin Kątny, Grzegorz Bukowski
Olga Szomańska
Natalia Szroeder
Zofia Nowakowska
Agata Klimczak-Kołakowska
Olivia Wieczorek
Natalia Capelik Muianga
Piotr Kupicha
Marcin Januszkiewicz
Michał Gasz
Zenon Boczar
Grzegorz Wilk
Krzysztof Iwaneczko
Mateusz Ziółko
Conrado Yanez
Juan Carlos Cano
Artur Gadowski
Sound`n`Grace
Zbigniew Wodecki
Zygmunt Staszczyk

Dyrygenci:
Piotr Rubik
Radosław Labahua

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
Chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego
Chór Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Chór Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

 

Wydarzenia w Polsce: Światowe Dni Młodzieży 2016 – koncerty (Polska)

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo