Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Marsz dla Życia i Rodziny 2016 (15 maja)

2016/05/15

marsz_zycia_i_rodziny-610x400

 

Jak co roku ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Na temat Marszu informacje będzie można znaleźć na www.chrzescijanskiegranie.pl

Już dzisiaj włącz się w promocję Marszu. Dołącz do wydarzenia i zaproś do niego swoich znajomych. Zarezerwuj 15 maja na udział w corocznym, największym w Polsce wydarzeniu pro-rodzinnym.

 

Marsze są przede wszystkim świętem rodzin – stanowią okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i zarażać innych swoim szczęściem.- piszą organizatorzy.

 

Dołącz do grona wolontariuszy i włącz się w przygotowania Marszu!

Zorganizuj reprezentację swojej parafii, szkoły, uczelni lub organizacji i zgłoś wasz udział w Marszu.

Skontaktuj się nami już dziś! Napisz do Katarzyny Zaleśnej na adres warszawa@marsz.org.

Informacje na temat Marszu dla Życia i Rodziny będzie można znaleźć na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Marsz dla Życia i Rodziny – manifestacja w postaci przemarszu ulicami Warszawy i wielu innych miast Polski (ponad 40 w 2012 r.), w 2006 uzupełniona także przez koncert. Według organizatorów, marsz jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych (opartych jedynie o małżeństwo rozumiane jako związek kobiety i mężczyzny) oraz poszanowania życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

 

Manifestacja jest inicjatywą organizacji pozarządowych, Fundacji Narodowego Dnia Życia oraz Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi.

 

Deklaracja Organizatorów Marszów dla Życia 2013

Polska potrzebuje zmiany! Zmiany, która sprawi, że nasze i przyszłe pokolenia będą wzrastały w otoczeniu umożliwiającym nieskrępowany rozwój, poczucie wartości i korzystanie z owoców swojej pracy. Uważamy, że podstawy nowego ładu powinny opierać się na szacunku do życia ludzkiego oraz uznaniu rodziny za centralną instytucję porządku społecznego.

Uznajemy również, że istnieje potrzeba konsekwentnej i wytężonej pracy na rzecz promocji tych wartości. Znaczenie silnej rodziny dla kształtowania zdrowego ładu kulturowego, społecznego i ekonomicznego musi być dostrzeżone i dowartościowane.

Dlatego wyrażamy chęć współpracy w realizacji projektów mających na celu takie kształtowanie porządku społeczno-prawnego, które zagwarantuje pełną ochronę życia ludzkiego i szacunek dla rodziny.

Szczegóły

Data:
2016/05/15
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo