Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Muode Koty – spotkanie Klubu Złotej 10 Radia Warszawa w Oratorium!

2016/09/09

Muode Koty - teledysk

muode_koty_debiuty_2016 fot-Mateusz-Stolarski (10)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już 9 września o 20.30 w Oratorium św. Jana Bosko przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie odbędzie się spotkanie klubu Złotej 10 Radia Warszawa. Podczas wydarzenia będzie można poznać członków formacji Muode Koty, która zwyciężyła w tegorocznym Koncercie Debiuty 2016 w dwóch kategoriach: nagroda jury i publiczności.

 

 

 

 

 

 

„Klub Złotej 10 stał się miejsce spotkań, dzielenia się doświadczeniem wiary i życia. Spotkanie z chłopakami z Muodych Kotów będzie okazją do poznania mocnych świadectw młodych raperów.” – zapowiada Michał Guzek, prowadzący listę Złota 10 Radia Warszawa.

 

Patronem spotkania jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Polecamy koncert Muodych Kotów podczas Festiwalu Marki Fm już 10 września (wydarzenie potrwa od 16 do 22 godziny). Marki, Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Duża 3). Wstęp: wolny!

 

Muode Koty – świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! HIOB, PAX, FALAMIR, KNOPEK, ROSA, DJ ANEM

 

 

 

Szczegóły

Data:
2016/09/09
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo