Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Fismoll i Krzysztof Iwaneczko koncert MUZYKA MIŁOSIERDZIA

2016/02/04

Caritas Archidiecezji Warszawskiej serdecznie zaprasza na koncert „Muzyka Miłosierdzia”. Wystąpią: Fismoll i Krzysztof Iwaneczko (zwycięzca VI edycji programu The Voice of Poland TVP). Wydarzenie odbędzie się  4 lutego 2016 roku w kubie PALLADIUM (ul. Złota 9) o godzinie 19.00.

Wstęp: 50 zł.

Bilety do nabycia w kasach klubu, biurze Caritas AW oraz drogą internetową (szczegóły na www.warszawa.caritas.pl)
Wpływy z koncertu przeznaczone zostaną na wsparcie programu „Skrzydła”.

„Skrzydła” to program długoterminowej pomocy dzieciom i młodzieży, którym trudna sytuacja materialna rodziny przeszkadza w pełnym wykorzystaniu szans edukacyjnych. Program umożliwia firmom lub osobom indywidualnym objęcie pomocą stypendialną konkretnego ucznia przez przynajmniej jeden semestr. Aktualnie w ramach „Skrzydeł” pomagamy 170 dzieciom.

Fismoll i Krzysztof Iwaneczko – jedyny taki koncert!!!

Krzysztof Iwaneczko – ur. 14.06.1995 r. w Przemyślu. Od najmłodszych lat otaczali mnie ludzie, których wspólnym mianownikiem jest pasja do muzyki, w najszerszym znaczeniu tego zdania. Tato – z wykształcenia historyk, niewątpliwie po swoim ojcu odziedziczył miłość do perkusji, która jest fundamentem muzyki „beatowej”.(za: iwaneczko.pl)

Fismoll, właściwie Arkadiusz Glensk (ur. 1994 r.) – polski muzyk tworzący muzykę akustyczną i liryczną. Jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem i autorem tekstów. Jego avant popowe i poniekąd baśniowe kompozycje są przyrównywane do twórczości Ólafura Arnaldsa oraz zespołów Bon Iver i Sigur Rós. Pseudonim Fismoll nawiązuje do dzieciństwa muzyka, który jako siedmiolatek często podśpiewywał sobie. Jego ojciec-muzyk zauważył, że syn śpiewa najczęściej w tonacji fis-moll. Młody artysta przyjął pseudonim, który dla niego stał się symbolem najczystszej i najbardziej naturalnej muzyki, która się z niego wydobywa (Za wikipedia)

Bilety wstępu można nabyć:

1. Osobiście w biurze Caritas Archidiecezji Warszawskiej przy ul. Krakowskie Przedmieście 62, w dniach 4.01.2016 – 29.01.2016 (w dni robocze) w godzinach 8.00 – 16.00 (poniedziałek-czwartek) lub 8.00-15.00 (piątek). Płatność gotówką. (W przypadku zamówień zbiorowych istnieje możliwość odbioru biletów poza godzinami pracy biura. Zamówienia takie można składać po adresem rock@caritas.pl)

2. Osobiście w kasie klubu Palladium (ul. Złota 9) w dniach 4.01.2016 – 4.02.2016

3. Drogą internetową w dniach 04.01.2016 – 29.01.2016.
Prosimy o wysłanie emaila na adres rock@caritas.pl zawierającego następujące dane: imię i nazwisko, liczbę zamawianych biletów, adres e-mail. W odpowiedzi otrzymają państwo informację o dostępności biletów oraz danymi potrzebnymi do wykonania przelewu bankowego. Po zrealizowaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia na adres rock@caritas.pl otrzymają Państwo voucher upoważniający do odbioru biletów w kasie klubu Palladium w dniu koncertu.

Szczegóły

Data:
2016/02/04
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Warszawa, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo