Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Studencki Start-up 2015

2015/10/16

Do biegu… gotowi… START UP. Zastanawiasz się jak dobrze zacząć rok i odnaleźć się w „wielkim mieście”? Gdzie będziesz mógł poznać wartościowych ludzi i zawrzeć pierwsze przyjaźnie? Szukasz dla siebie miejsca, gdzie będziesz się realizował i spełniał swoje marzenia? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Już 16 października zapraszamy na PIERWSZE w POLSCE takie wydarzenie, gdzie spotkają się wszystkie największe duszpasterstwa oraz organizacje chrześcijańskie. Rozpocznijmy ten rok akademicki wspólnie!! Naszym celem jest to, co często podkreśla papież Franciszek, czyli zjednoczenie środowiska osób wierzących oraz działanie ponad podziałami. – zaprasza fundacja Wiara w biznesie.

 

 

Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy 16 października w kościele p.w. św. Klemensa Hofbauera przy ul. Karolkowej 49, po której odbędzie się niezwykła AGAPA, gdzie będziesz mógł spotkać niesamowitych ludzi, zapoznać się z ofertą warszawskich duszpasterstw oraz organizacji studenckich, a przede wszystkim DOŁĄCZYĆ DO NICH 🙂 A to wszystko w ramach PEREGRYNACJI SYMBOLI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY! Zawiążmy wspólnotę przed przyjazdem symboli ŚDM do Warszawy!! – piszą organizatorzy.

 

Program Studenckiego Start-up’u:
18:30 –uroczysta Msza Święta
19:25 –Uwielbienie „Błogosławieni czystego serca”
prowadzone przez zespół AMENBAND
20:00 –Agapa (prezentacja organizacji chrześcijańskich)

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dołącz do wydarzenia na FB

 

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo