Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawskie Jerycho dla Życia – Warszawa // Adoracja 7/24

2016/04/04 - 2016/04/10

Darmowy
Warszawskie Jerycho dla Życia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej zaprasza do włączenia się w WARSZAWSKIE JERYCHO. Wydarzenie to ma charakter modlitewny. Nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu, przez 7 dni, 24 godziny na dobę odbędzie się w dniach 4-10 kwietnia 2016 r. w kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ulicy Hożej 53 w Warszawie. Siostry na co dzień opiekują się oknem życia i aktywnie angażują się w ochronę życia.

Jego głównym elementem jest nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji obrony życia poczętego, którą od 6 lat wspólnie podejmują ruchy, stowarzyszenia i wspólnoty katolickie działające na terenie Warszawy oraz mieszkańcy stolicy.

WARSZAWSKIE JERYCHO organizowane jest corocznie w tygodniu poprzedzającym Dzień świętości Życia w intencji obrony życia nienarodzonych (w tym roku wyjątkowo Jerycho rozpoczyna się później). Wiedząc, że na świecie corocznie w łonach matek ginie kilkadziesiąt milionów dzieci, pragniemy wszelkie działania w ich obronie rozpoczynać od tego, co najważniejsze, gorącej modlitwy o przemianę serc. Wierzymy, że podjęta z odwagą i entuzjazmem wspólna, szczera modlitwa, może wypraszać zmiany w sercach i umysłach, które będą początkiem również przemian prawnych w Polsce i na świecie.

Ruchy, stowarzyszenia, wspólnoty, grupy katolickie jak również osoby indywidualne mogą włączyć się w WARSZAWSKIE JERYCHO poprzez zapisanie się i podjęcie 2-godzinnego modlitewnego dyżuru w kaplicy Sióstr Franciszkanek.

Informacje i aktualności o inicjatywie, znaleźć można na stronie: www.jerycho.ksm.org.pl

 

Po raz kolejny Chrześcijańskie Granie oraz koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl objęły patronat nad tym wydarzeniem. Zapraszamy też 24 kwietnia 2016 do Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie na 6. edycję Koncertu Debiuty, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Debiuty dla życia”. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ >>>

zdobadz_zaproszenie_banner_750-100

Szczegóły

Start:
2016/04/04
Koniec:
2016/04/10
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Strona internetowa:
www.ksm.org.pl

Miejsce

Warszawa – Kaplica Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Hoża 53
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo