Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wejherowo: Kanaan (Trzy sny) – koncert // nowy projekt zespołu

2015/03/29

20 PLN

„Trzy sny” – to tytuł najnowszego programu zespołu Kanaan, przygotowanego we współpracy z Filharmonią Kaszubską. W nowym programie usłyszymy trzech instrumentalistów: Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego i Macieja Afanasjewa. Teksty napisał Kuba, kompozycje powstały wspólnie. Efektem tej pracy jest materiał pełen onirycznej poezji i zanurzony w muzycznym surrealistycznym sosie. Zaglądamy za tą kurtynę, gdzie nasze sny mówią o nas więcej, niż moglibyśmy przeczuć. Ten program to nie tylko koncert, to duchowa podróż bez trzymanki – tak Kuba opisuje najnowsze dziecko formacji Kanaan.

 

„Trzy Sny” – Repertuar z najnowszej płyty
data: 29.03.2014
godz: 18.00
Wejherowskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 255, Wejherowo

Premiera nowego programu odbyła się 14 września w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Więcej o koncercie: www

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach Wejherowskiego Centrum Kultury lub na stronie internetowej: www.wck.org.pl.

 

„Nowy repertuar to bardzo intymna duchowa podróż. Słuchacze na pewno znajdą w niej bez trudu ślady moich muzycznych fascynacji: Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Sting, Adam Nowak i zespół Raz Dwa Trzy – to artyści, których wrażliwość i wyobraźnia są tą krainą, w której najlepiej się czuję. Teksty, zdaniem niektórych, „mają uzasadnioną pretensję do bycia poezją”. Ale nie jest to poezja tkliwa. Ktoś stwierdził, że „trafia go ona prosto w serce i wypływa oczami”. Mam nadzieję, że właśnie taka ona jest. Do-tkliwa.”  – Kuba Kornacki

 

Formacja założona przez Kubę Kornackiego wystąpiła na Festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie, wygrywając wszystko co było do wzięcia. Pierwsza płyta, „Tato, otrzymała na festiwalu Chrześcijańskie Granie 2013 status „Złotego Krążka”. Po wydaniu płyty w dużym składzie i z niezwykłą mieszanką stylów, teraz Kanaan schodzi w głąb, zagra bardziej kameralnie.

 

Debiutancką płytę zespołu Kanaan TATO  można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl.

Organizator

Kanaan

Miejsce

Wejcherowskie Centrum Kultury
Sobieskiego 255
Wejherowo, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.wck.org.pl

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo