Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XIII Poznańskie Warsztaty Gospel – Poznań // Gospel Joy & Tyree Morris

2015/11/14 - 2015/11/15

Darmowy – 90PLN
XII Poznańskie Warsztaty Gospel

14-15 listopada 2015 na terenie Sali koncertowej Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Poznaniu przy ul. Solnej 12 ZABRZMI MUZYKA GOSPEL! Fundacja Pro Novis, organizator wydarzeń muzycznych Gospel, zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, na XIII Poznańskie Warsztaty Gospel oraz niepowtarzalny Koncert Finałowy (niedziela, 15 listopada) i Koncert Uwielbienia (sobota, 14 listopada) w wykonaniu Gospel Joy & Tyree Morris! Warsztaty odbywają się pod patronatem serwisu i sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zapisy na warsztaty przez stronę www.gospeljoy.pl

 

Warsztaty Gospel od 13 już lat organizowane są w całej Polsce przez Fundację Pro Novis. W jednym miejscu i o jednym czasie zbiera się nawet kilkaset osób, które chcą doświadczyć czegoś niezwykłego i miło spędzić czas. Podczas zajęć warsztatowicze uczą się piosenek gospel w układzie trzygłosowym (sopran, alt, tenor). Całemu wydarzeniu zawsze towarzyszą chwile refleksji związane z istotną dla chrześcijan treścią pieśni.

 

Do uczestnictwa w warsztatach może zgłosić się każdy! Wiek nie gra żadnej roli. Byli już uczestnikami 70-latkowie oraz 5 letnie dzieci. Od wielu lat na warsztaty przychodzą całe rodziny! Nie jest istotne doświadczenie śpiewania w chórze, nie ma też żadnych przesłuchań. Z pewnością przydaje się minimalna znajomość języka angielskiego, jednak jej brak nie stanowi bariery, gdyż wszystkie teksty będą przetłumaczone w książeczkach warsztatowych na język polski.

 

W tym roku instruktorem warsztatów będzie Tyree Morris z USA, który wspólnie ze swoim zespołem Tyree Morris & Hearts of Worship występuję na festiwalach muzycznych, w kościołach i na konferencjach, często w obecności 70.000 widowni ! Elektryzujące współczesne dźwięki mieszają się z hip-hop, R&B, retro-funk, jazz i neo-soul, tworząc niezapomniany spektakl, angażujący publiczność, dający wolność i radość.

 

WG_POZ_2014_KONCERT_all

KOSZTY:

Ceny promocyjne obowiązujące do 14 października 2015 r.:
Zapisy indywidualne – 80 zł/os.
Zapisy grupowe (min. 5 os.) – 70 zł/os.
Zapisy grupowe (min. 10 osób) – 60 zł/ os. (przy grupie min. 10 osobowej – 1 osoba wstęp wolny np. opiekun).
Ceny promocyjne na uczestnictwo w warsztatach obowiązują przy jednoczesnej wpłacie na konto fundacji do dnia 14 października.


Koszt warsztatów – ceny normalna obowiązują od 15 października 2015 r.

Zapisy indywidualne – 90 zł/os.
Zapisy grupowe (min. 5 os.) – 80 zł/os.
Zapisy grupowe (min. 10 osób) – 70 zł/ os. (przy grupie min. 10 osobowej opiekun wstęp wolny).

Więcej info na stronie: www.gospeljoy.pl

SOBOTA – koszt koncertu uwielbienia
Wstęp na koncert uwielbienia XIII Poznańskich Warsztatów Gospel dla uczestników warsztatów jest bezpłatny, dla pozostałych osób bilety będą rozprowadzane w cenie 10 zł. Bilety będzie można nabyć podczas trwania warsztatów, tuż przed koncertem, a także w Kawiarni Sweet Surrender przy ul. Zygmunta Krasińskiego 1/1, 60-830 Poznań.

 

NIEDZIELA – koszt koncertu finałowego
Koncert finałowy XIII Poznańskich Warsztatów Gospel będzie biletowany. Koncert Finałowy będzie zwieńczeniem warsztatów w dniu 15 listopada o godz. 18:00 w CENTRUM WYKŁADOWYM POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ przy ul. Piotrowo 2. W pierwszej kolejności wystąpią dzieci a po nich dorośli uczestnicy warsztatów. Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów stanie się członkiem wielkiego chóru Gospel. Jest to z pewnością niezapomniane wydarzenie. Uczestnicy zaprezentują poznane wcześniej utwory, towarzyszyć temu będzie wspaniała podniosła, zarazem radosna atmosfera.
Dla uczestników Warsztatów wstęp na koncert finałowy jest oczywiście darmowy. Dzieci uczestniczące w niedzielnych Warsztatach dla dzieci otrzymają 1 bilet dla rodzica lub opiekuna.
Bilety będzie można nabyć podczas trwania warsztatów, a także w Kawiarni Sweet Surrender przy ul. Zygmunta Krasińskiego 1/1, 60-830 Poznań.
Ceny biletów:
Dzieci do 6 r.ż. – wstęp wolny
Bilet ulgowy (do 13 r.ż.) – 5 zł/os.
Bilet normalny (od 14 r.ż.) – 15 zł/os.

 

Spotkanie z muzyką Gospel dla DZIECI!

W niedzielę, 15 listopada, organizator zaprasza wszystkie dzieci do 13 roku życia, które niekoniecznie potrafią, ale lubią śpiewać, na Dziecięce Warsztaty Gospel. Istruktorką będzie Agnieszka Górska-Tomaszewska, znana wszystkim jako „Baca”. Od 15 lat jest dyrygentką chóru Gospel Joy z Poznania, który jako jedyny chór gospel z Polski był dwukrotnie w USA i tam „u źródła”, chórzyści uczyli się, jak śpiewać gospel. Gospel to wielka pasja Bacy i styl jej życia. Jeszcze w tym roku (w X) chór wyjeżdża koncertować do Kanady. Agnieszka znana jest jako wulkan energii, ciepła i uśmiechu, z niegasnącym entuzjazmem. Bez trudu porywa do śpiewu i tańca, w jej towarzystwie po prostu „nie można wysiedzieć”. Prowadzi 3 chóry Gospel w Poznaniu, Suchym Lesie, które są zróżnicowane wiekowo. Do tej pory była już instruktorką kilkudziesięciu warsztatów gospel w Polsce. Agnieszka brała udział w programie TVP2 „Bitwa na Głosy” jako chórmistrz w poznańskiej drużynie MEZA oraz drużynie LIBERA, gdzie każdy z zespołów zajął III miejsce.
Zapisy oraz więcej informacji na: www.gospeljoy.pl

UCZESTNICY_chłopaki_02

UCZESTNICY_yeah_02

 

Szczegóły

Start:
2015/11/14
Koniec:
2015/11/15
Koszt:
Darmowy – 90PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja Pro Novis
Strona internetowa:
www.gospeljpoy.pl

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo