Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XIV Poznańskie Warsztaty Gospel – Poznań // Gospel Joy & Natalia Niemen, Karen Burke, David Daniel

2016/12/03 - 2016/12/05

20PLN – 90PLN
XIV Poznańskie Warsztaty Gospel

Grudzień w Poznaniu rozpocznie się MOCnym uderzeniem w rytmie Gospel! Już w pierwszy weekend grudnia tego roku poznański chór Gospel Joy przygotował prawdziwą ucztę muzyczną dla osób lubiących gospelowe brzmienie. W trzydniowym harmonogramie Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gospel „Joy of The Gospel” znajdują się XIV Poznańskie Warsztaty Gospel (3-4 grudnia) oraz Koncert nagraniowy KIDS Gospel Joy oraz Gospel Joy (5 grudnia, 17.30 oraz 20.00, Teatr Muzyczny).

 

WARSZTATY

W sobotę i niedzielę odbędą się zajęcia muzyczne dla osób w wieku 13+, prowadzone przez Karen Burke – dyrygentkę potężnego chóru Toronto Mass Choir; Davida Daniela – jego wspaniałą osobowość nie trzeba przedstawiać polskim Gospelowcom; oraz jedną z najbardziej popularnych polskich instruktorek Gospel – „Bacę” – Dyrygentkę Gospel Joy. W niedzielę Baca poprowadzi również Warsztaty dla Dzieci, które w zeszłym roku cieszyły się bezprecedensowym zainteresowaniem ponad 100 dzieci.

Zajęcia prowadzone są w układzie trzygłosowym i są skierowane do osób na każdym poziomie muzycznym. Zwieńczeniem weekendu jest Koncert Finałowy dorosłych i dzieci (4 grudnia, godz.17:00, Centrum Kongresowe UMP w Poznaniu).

ZAPISY

Zapisy dla młodzieży i dorosłych, 3-4 grudnia: http://gospeljoy.pl/warsztaty-gospel-poznan-2016/#zapisy
Zapisy dla dzieci, 4 grudnia: http://gospeljoy.pl/warsztaty-gospel-poznan-2016-dzieci/#zapisy
Koszt warsztatów to 90 zł (indywidualnie) lub 80 zł (dla grup powyżej 5 osób). Zniżka obowiązuje do 1 listopada.

KONCERTY GOSPEL JOY

W poniedziałek (5 grudnia) odbędą się dwa koncerty nagraniowe z udziałem zespołu w poznańskim Teatrze Muzycznym. Materiał przygotowany został pod okiem fenomenalnego artysty i muzyka, aranżera i kompozytora z Kanady – Coreya Butlera. Gościem specjalnym będzie Natalia Niemen. Pierwszy koncert odbędzie się o 17:30. Na samym jego początku wystąpią najmłodsi podopieczni, czyli KIDS Gospel Joy, a  zaraz po nich chór Gospel Joy. Drugi koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie to koncert samego chóru Gospel Joy wraz z zaproszoną gwiazdą, Natalią Niemen.

Bilety na koncerty nagraniowe dostępne będą w sprzedaży internetowej. Więcej na stronie www.gospeljoy.pl

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel „Joy of The Gospel” jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Szczegóły

Start:
2016/12/03
Koniec:
2016/12/05
Koszt:
20PLN – 90PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja Pro Novis
Strona internetowa:
www.gospeljpoy.pl

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo