Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XIX Salwatoriański Festiwal „Nadaj brzmienie” – Trzebnica

2017/06/01 - 2017/06/03

Darmowy
Nadaj brzmienie - XIX Salwatoriański Festiwal muzyczny

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zaprasza na XIX Salwatoriański Festiwal „ Nadaj brzmienie ”. Festiwal odbędzie się w Trzebnicy w dniach 1 – 3 czerwca 2017 r. Ideą tego spotkania jest przede wszystkim popularyzacja muzyki chrześcijańskiej oraz promocja młodych wykonawców. Gościnnie wystąpią Mate.O oraz Justyna Steczkowska.

Masz talent, potrafisz śpiewać lub grasz w zespole muzycznym, chcesz posłuchać dobrej muzyki i powalczyć o cenne nagrody? Jeśli tak, to zgłoś się na festiwal ” Nadaj brzmienie ” i wygraj! Festiwal jest otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto ukończył 12 rok życia i wyśle zgłoszenie do 8 maja 2017 r. Karty zgłoszenia i regulamin dostępne są TUTAJ >>>

To wielkie święto muzyki adresowane do wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim głosem i talentem muzycznym z innymi. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Podczas Festiwalu odbędą się również warsztaty muzyczne, które poprowadzą Joanna i Jacek Konieczni.

Nadaj brzmienie – do wygrania cenne nagrody, a wśród nich:

  • 1000 euro
  • 2000 złotych
  • weekendowa sesja nagraniowa
  • weekendowy pobyt w hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych
  • koncert w Zakopanem

Podczas Festiwalu gościnnie wystąpią: Mate.O i Justyna Steczkowska. Wstęp na koncerty i przesłuchania za darmo!!! Szczegółowe informacje o regulaminie znajdziesz na naszej stronie: www.festiwal.sds.pl

Chrześcijańskie Granie wspiera Festiwal medialnie.

Szczegóły

Start:
2017/06/01
Koniec:
2017/06/03
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Salwatorianie
Strona internetowa:
www.rms.salwatorianie.pl

Miejsce

Trzebnica
Trzebnica, 55-100 Polska + Google Map
Strona internetowa:
http://www.festiwal.salwatorianie.pl/

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo