Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XXII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Będzin

2016/01/14 - 2016/01/17

Darmowy
XXII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki z całego świata ponownie wybrzmią w Będzinie, pozwalając na zatopienie się w radosnej kontemplacji Bożego Narodzenia. Od 14 do 17 stycznia 2016 w mieście, nazywanym stolicą polskiej kolędy, odbędzie się XXII edycja największego kolędowego przeglądu w Polsce – Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Koncert finałowy będzie transmitowany online przez stronę www.mfkip.pl. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny!

 

Najpiękniejsze bożonarodzeniowe kompozycje z różnych epok i krajów zaśpiewa w Będzinie 129 solistów, chórów i zespołów. Przesłuchania wyłonionych w eliminacjach wykonawców będą odbywac się w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina (ul.Sportowa 5)

 

XXII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – PROGRAM:

14 stycznia (9.00 – 20.30) – przesłuchania wykonawców

15 stycznia (g. 9.00 – 20.30) – przesłuchania wykonawców

16 stycznia (g. 9.00 – 17.00) – przesłuchania wykonawców

17 stycznia (g.16.00, Kościół na Osiedlu Syberka w Będzinie) – KONCERT GALOWY

Od 14 do 16 stycznia (czwartek i piątek od 9 do 20.30, w sobotę od 9 do 17)  odbywać się będą przesłuchania najlepszych wykonawców, wyłonionych podczas odbywających się w całej Polsce, a także na Ukrainie i Białorusi eliminacji, do których przystąpiło ponad 1500 wykonawców.

 

Polecamy najlepsze kolędy i inne dobre płyty w naszym sklepie >>>

 

 

Choć w tym roku dobra nowina o narodzeniu Mesjasza rozlegnie się w Będzinie, organizatorzy biją na alarm – to może być ostatnia edycja tego wyjątkowego przeglądu. Wszystko przez brak środków, z którymi borykają się od kilku lat. Szczegółowe informacje na temat stanu, w którym znalazł się Festiwal oraz informacje dotyczące tej edycji i harmonogramy przesłuchań można znaleźć na stronie www.mfkip.pl. Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na www.chrzescijanskiegranie.pl

Przed nami XXII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie (14 – 17 stycznia 2016)

Szczegóły

Start:
2016/01/14
Koniec:
2016/01/17
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Strona internetowa:
http://mfkip.pl/

Miejsce

Będzin – Szkoła Muzyczna
Sportowa 5
Będzin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo