Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zimowe Warsztaty Muzyczne z zespołem Lumen / Toruń

2016/02/11 - 2016/02/14

190PLN

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza utalentowaną muzycznie młodzież na zimowe warsztaty muzyczne. Warsztaty rozpoczną się 11 lutego 2016 r i potrwają do 14 lutego. Poprowadzi je zespół LUMEN. Koszt warsztatów 190 zł. 

 

Zimowe Warsztaty Muzyczne będą przebiegać w kampusie akademickim WSKSiM w Toruniu. Przeznaczone są dla uzdolnionej muzycznie młodzieży szkół średnich. Uczestniczyć mogą w nich osoby z całej Polski, udzielające się zarówno instrumentalnie, jak i wokalnie.

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Małkowicz wraz z członkami Zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen” – grupy mającej na swoim koncie m.in. setki koncertów zagranych w kraju oraz zagranicą i trzy albumy, które rozeszły się w ponad 200 tys. egzemplarzy.

Jak co roku, na młodzież, która przyjedzie do Torunia, czeka szereg atrakcji. Podczas tegorocznych warsztatów zaplanowane są zajęcia prasowe, radiowe, telewizyjne, informatyczno-multimedialne, politologiczne, muzyczne, taneczne i aktorskie, prowadzone pod okiem specjalistów.

Więcej info i zapisy: www.wsksim.edu.pl

Szczegóły

Start:
2016/02/11
Koniec:
2016/02/14
Koszt:
190PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Lumen
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/lumen-zespol/

Miejsce

WSKSIM – Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej
Droga Starotoruńska 3
Toruń, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo