Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Życie Maryi – Lublin // musical zespołu Guadelupe

2015/05/21 - 2015/05/22

Darmowy
Musical - Życie Maryi / Lublin

W dniach 21 i 22 maja 2015 w Lublinie będzie można wybrać się na niezwykły musical. „Życie Maryi” to pierwsze tego typu widowisko w dorobku zespołu Guadelupe, który po raz kolejny razem ze Wspólnotą Najświętszego Imienia Jezus o godz.19:00 w Amfiteatrze na „Poczekajce” (al.Kraśnicka 76) w Lublinie zagra i zaśpiewa sceny z życia Matki Bożej. Wstęp bezpłatny – wymagana rejestracja na stronie  www.guadalupe.com.pl albo pod numerem 697533983.

 

Przedstawienie ukazuje w kilku scenach życie Maryi i Jezusa od Zwiastowania do Zesłania Ducha Świętego. Libretto do musicalu napisała założycielka wspólnoty i główna wokalistka zespołu Guadalupe, Agnieszka Beszłej wraz z Aleksandrą Rydzak również należącą do wspólnoty. Konstrukcję scenografii wykonał Michal Czakon razem z członkami Akademii Młodzieżowej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, na której malunki przygotowała Diakonia Adoracji i Pisania Ikon ze wspólnoty Najświętszego Imienia Jezus. Członkowie tej wspólnoty zajeli się również oprawą taneczną tego wydarzenia.

 

Szczegóły

Start:
2015/05/21
Koniec:
2015/05/22
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Guadelupe – zespół
Strona internetowa:
www.guadelupe.com.pl

Miejsce

Lublin – Poczekajka
al.Kraśnicka 76
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo