Koronka do Miłosierdzia Bożego na nowo – po polsku czy angielsku?

Co wybierasz? Koronka do Miłosierdzia Bożego

Dzisiaj mała konfrontacja. Koronka do Miłosierdzia Bożego po polsku czy angielsku? Co wybieracie? Przedstawiamy Wam dzisiaj dwa nowe nagrania muzyczne tej modlitwy. Która melodia bardziej się Wam podoba? 

Zobacz też: Teresa 500 – Źródło / teledysk na wspomnienie św. Jana od Krzyża

 

Jesteśmy ciekawi, która trafi bardziej do Waszych serc. Pierwszą z nich nagrał krakowski franciszkanin o. Łukasz Buksa OFM – odpowiedzialny za Referat Młodzieżowo-Powołaniowy Prowincji Matki Bożej Anielskiej z Krakowa; rekolekcjonista, pomysłodawca ogólnopolskiej akcji ewangelizacyjnej „Obudź się! Możesz Więcej!”, kierowanej do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych; instruktor snowboardu, organizator nowatorskich rekolekcji RekoSKI, przewodnik jednej z grup Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, wokalista i kompozytor; ma w swoim dorobku 4 płyty o zróżnicowanym stylu muzycznym.

 

Drugie nagranie pochodzi od ks. Roba Galea oraz Natashy and Gary’ego Pinto. ks. Rob jest księdzem katolickim, a obecnie pracuje w Sandhurst po przeprowadzce do Australii ze swojej ojczystej Malty. Oprócz szeregu wydanych płyt CD, ks. Rob napisał również kilka piosenek dla różnych kampanii społecznych i konferencji międzynarodowych.

 

Może Ci się również spodoba