Matula Band // O zespole

Matula - zespół

MATULA – WWW:
www.matulaband.pl

http://bosko.pl/muzyka/artysci/Matula.html

ZAPROŚ MATULĘ NA KONCERT, SPOTKANIE:

+48 604 317 376 // Paweł Pawlina

pawel@matulaband.pl 

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/pages/Matula-Band/

KANAŁ YOUTUBE:

https://www.youtube.com/channel/UCOMFAZAluOPUSy-mGAXsbuA

 

Zespół Matula powstał w 2007 roku. Zaczęło się, jak zwykle, „przypadkiem”… W pewnym momencie powstała potrzeba oprawy muzycznej na dniu skupienia Domowego Kościoła. Lider zespołu skrzyknął kilkanaście osób i po dwóch próbach zagrali. I tak od ponad 5 lat działają jako grupa zapaleńców muzycznych. W 2013 wydają swoją debiutancką płytę „Każdy komuś służy”. A tak piszą o sobie:

Oto otrzymaliśmy od Najwyższego kilka talentów, każdy z nas na miarę swoich możliwości. Dziś tworząc zespół oddajemy je innym, aby przysporzyć pożytku dobremu Bogu. Wsłuchując się w orędzie Matki z góry La Salette pragniemy być świadkami wielkiej miłości Boga i Jej wołanie do nawrócenia i modlitwy nieść dalej. Gramy, by naszą radością z muzykowania chwalić Boga. Dajemy też świadectwo, że można swój czas i wysiłek poświęcać Bogu.

 

OPINIE

 

Matula to grupa, która swoją muzyką przybliża nas do Boga. Oprócz tego jako ludzie których spotykamy na co dzień są bardzo mili i pomocni w każdej sytuacji. Można z nimi porozmawiać, pośmiać i co najważniejsze razem uwielbiać Boga!!!

Agata