Narzekasz na poziom muzyki chrześcijańskiej? Zrób więc coś konkretnego!

Koncert Debiuty 2017 - Bon MiłosierdziaKoniec narzekania. Daj zaistnieć młodym zespołom chrześcijańskim! Wpłać i otrzymaj BON MIŁOSIERDZIA, a potem posłuchaj tegorocznego Koncertu Debiuty. Dzięki Tobie poznamy tegoroczny Debiut! Każda wpłata wspiera rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Więcej info na www.koncertdebiuty.pl

 

Fundacja Chrześcijańskie Granie organizuje już 7. Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy, który daje młodym zespołom szansę zaistnieć na dużej scenie. Od lat promuje on nowe twarze i dźwięki na polskiej scenie CCM. Laureatami koncertu były m.in. Love Story, Kanaan, StronaB. Soudarion, Moude Koty. Wszystkie te wydarzenia były organizowane pro bono, dzięki otwartym sercom dobrych ludzi. W tym roku także liczymy na Ciebie!

 

„Bon Miłosierdzia” to specjalna forma podziękowania darczyńcom na rzecz Festiwalu. Ponieważ koncert odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach będzie odprawiona specjalna Msza Św. za wszystkich, którzy wsparli pieniężnie organizację tegorocznego koncertu Debiutów. Ponadto za dobrodziejów Festiwalu będą modlili się zakonnicy z różnych zakonów. Jednocześnie BON MIŁOSIERDZIA jest zaproszeniem na Koncert Debiuty 2017.

 

– W tym roku chcemy w wyjątkowy sposób podziękować Darczyńcom Naszego Festiwalu – mówi Michał Guzek, pomysłodawca festiwalu i prezes Fundacji Chrześcijańskie Granie – Wystarczy wpłata na rzecz koncertu, by wsparcia doświadczyli także wpłacający. Minimalna kwota wsparcia bonu to 30 zł. , które pozwolą pokryć koszty organizacji VII Koncertu Debiuty.

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy to jeden z najważniejszych festiwali promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. W tegorocznym konkursie wystąpią: Rock and Fire, Tomek Jasiński Music i Play and Pray. Gwiazdą będzie laureat Debiutów 2016 – zespół Muode Koty. Festiwal odbędzie się 23 kwietnia o 17.00 w warszawskim Dobrym Miejscu przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie.

 

BON MIŁOSIERDZIA – jak zdobyć?

„Bon miłosierdzia” można otrzymać dokonując darowizny na konto fundacji „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”,UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty) w kwocie minimum 30 zł. Wydrukowany dowód wpłaty należy przynieść przed koncertem Debiuty do biura festiwalowego. Po jego okazaniu osoba otrzyma BON MIŁOSIERDZIA i kupon do głosowania na Debiut 2017. Więcej informacji o Koncercie można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl

 

 

 

Może Ci się również spodoba