New Day – A anieli grają (kolędy)

a anieli grają

 

Piękno kolęd i pastorałek stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla wielu wykonawców. Również zespół NEW DAY od wielu lat koncertując w okresie Bożonarodzeniowym doświadczał za każdym razem niesamowitej radości ze spotkań, które często przeradzały się we wspólne kolędowanie. Pragnąc zatrzymać te chwile na dłużej zespół postanowił nagrać nową płytę z kolędami i pastorałkami.

 

Płyta zatytułowana „A ANIELI GRAJĄ!” zawiera 11 pięknie wyśpiewanych przez Natalię Górkę kolęd, pulsujących dzięki perkusji Rafała Boniśniaka, które stanowią zachętę do wspólnego kolędowania. Przepiękne aranżacje Mirosława Bogonia, akustyczny skład z fortepianem, perkusją i basem, oddają klimat rodzinnego ciepła, który tak często towarzyszy nam przy wspólnym śpiewaniu. Specjalnie na tę okazję zespół przygotował na płycie wersje 5 kolęd w wersji karaoke.

 

Zobacz prezentację płyty na Youtube >>>

Dlaczego ta płyta jest wyjątkowa? Ponieważ wykonawcy pamiętali o tradycji i przesłaniu Nocy Betlejemskiej, a zarazem ukazali piękno i prawdziwe, nieprzemijające wartości zawarte w tradycyjnych kolędach śpiewanych w polskich domach i na całym świecie.

„A ANIELI GRAJĄ!” to niezbity dowód na to, że kolędowanie to nie tylko odwieczna tradycja, ale przede wszystkim wciąż żywa opowieść o nowo narodzonym Zbawicielu.

Ciepło polecamy tę płytę i oczywiście serdecznie zapraszamy na koncerty do wspólnego kolędowania!

Może Ci się również spodoba