Ninive ratuje premierowo – dwie i pół godziny uwielbienia! [relacja]

Ninive - Ratunek premiera

Koncert premierowy płyty „Ratunek” / fot: mat. promocyjne

Zespół Ninive wydał kolejną płytę zatytułowaną „ Ratunek ”. Pod koniec września odbyła się premiera nowego krążka. Dwie i pół godziny modlitwy i muzyki animowanej przez zespół okazało się być wspaniałym duchowym doświadczeniem.

 

To już kolejny wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół Ninive. Tym razem jednak wyjątkowy ze względu na premierę trzeciego krążka zespołu. W poznańskim kościele przy ul. Ostatniej tego wieczoru rozbrzmiewały dźwięki już dobrze znanych utworów: „Wyciągasz rękę” czy „Przyjdź”, ale mieliśmy okazję usłyszeć singiel z nowej płyty: „Zmień nas” oraz „Nie tędy droga” i „Hojny Ojciec”.

Tematem przewodnim wydarzenia była droga. Używając obrazu drogi uczestnicy zostali poprowadzeni przez kolejne etapy rozwoju życia chrześcijańskiego, które ostatecznie mają zaprowadzić człowieka wierzącego do spotkania z Bogiem.

Uwielbienie, jak i warsztaty rozwoju duchowości chrześcijańskiej, tego dnia prowadził ks. Michał Tomiak. Dodatkowym zaskoczeniem tego wieczoru, był niespodziewany solowy występ na saksofonie w wykonaniu prowadzącego.

Osoby zainteresowane działalnością zespołu Ninive zapraszamy na www.ninive.pl oraz facebookowy fanpage www.facebook.com/ninive.official . Zespół ma już w swoim dorobku albumy: „Uwielbienie”, „Nowe życie” oraz „ Ratunek ”. Za teledysk do utworu „Wyciągasz rękę” z poprzedniej płyty zespół otrzymał nagrodę BeneDeo podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

 

ninive_premiera-3

fot: mat. promocyjne

ninive_premiera-2

fot: mat. promocyjne

Może Ci się również spodoba