Nowa płyta New Day – Pod Prąd. Ruszył preorder!

Premiera Roku 2015 – utwór „Pod Prąd” doczekał się wreszcie wydania płytowego. Od wczoraj ruszyliśmy z przedsprzedażą najnowszego krążka zespołu New Day – „Pod Prąd”. Tylko u nas kupicie tę płytę wcześniej i taniej! Wysyłka preorderów od 13 czerwca 2016. Płyta będzie miała oficjalną premierę 19 czerwca. Zamów już dzisiaj na www.chrzescijanskiegranie.pl

Praca nad najnowszą, 10 płytą zespołu, była niezwykłą podróżą w świat dźwięków z Afryki i innych kontynentów, tak bliskich liderowi zespołu Rafałowi Boniśniakowi. Te etniczne elementy to przede wszystkim wokaliści oraz 36 instrumentów perkusyjnych pochodzących głównie z Afryki. Wśród szczególnie ulubionych znalazły się mbira czy drewniana… żaba, ale jest też i drewniana sowa, która uatrakcyjniła jedną z piosenek. Na płycie znajduje się 10 nowych utworów, bardzo dynamicznych i ciekawie zaaranżowanych, w większości autorstwa lidera Rafała Boniśniaka.

Wśród muzyków usłyszymy Mirosława Bogonia na instrumentach klawiszowych, akordeonie i gitarze; Tomasza Kubalę na basie, Rafała Boniśniaka na perkusji i instrumentach perkusyjnych oraz Natalię Górkę – śpiew.

Wśród zaproszonych gości jest niezwykły raper ks. Jakub Bartczak, flecistka Małgorzata Wilczyńska-Mazur, Grzegorz Mazur na mandolinie, oraz znakomity gość z Malawi, wokalista Po Chawinga, który wspólnie z Natalią Górką wykonuje energicznie utwór pt. „Tacy sami jak my” w wersji angielskiej.

Więcej przeczytacie tutaj:

EXCLUSIVE: Preorder płyty New Day – „Pod Prąd”!

 

 

Premiera płyty 19 czerwca 2016 roku / Wydawca płyty PAPAYA STUDIO / Oficjalna strona zespołu: www.newday.com.pl  / Fanpage: www.facebook.com/newday.zespol

 

 

Zamów już dzisiaj płytę New Day – Pod Prąd >>>

Może Ci się również spodoba