Patronat: Złota Dziesiątka Radia Warszawa – nowa lista przebojów

Lista przebojów Złota Dziesiątka Radia Warszawa

W najbliższy piątek, 18 lipca o 19.10  na 106, 2 fm odbędzie się I notowanie listy przebojów Złota Dziesiątka Radia Warszawa. Program poprowadzi Michał Guzek, który na co dzień zajmuję się muzyką w rozgłośni.

„W pierwszym notowaniu poznamy dziesięć utworów, na które słuchacze  oddali jeden głos za pomocą strony internetowej  www.radiowarszawa.com.pl” – mówi Michał Guzek, prowadzący listę

Piosenki, które znajdą się na liście będą przede wszystkim pochodziły z nurtu muzyki chrześcijańskiej. W większości będzie to polska muzyka. Nie zabraknie jednak CCM z całego świata, ale także muzyki z dobrym przesłaniem ze świeckiego, polskiego rynku”.

Na piosenki będzie można oddawać głosy przez cały tydzień do godz. 12.00 w każdy piątek. Program powstaje we współpracy z serwisem o muzyce chrześcijańskiej  www.chrzescijanskiegranie.pl

 

„Złota Dziesiątka” jest trzecią listą przebojów, która będzie prezentowała muzykę chrześcijańską na falach Radia Warszawa. W sobotę o 21.45 retransmitowane są „Muzyczne Dary”, natomiast w niedzielę o tej samej porze – „Lista z Mocą – Debiuty i nie tylko”.