Pierwszy teledysk zespołu IGNIS już 8 czerwca

002

 

Pod nazwą  „Wspólnie Kręcimy Teledysk” 28 maja 2016 roku zostały zrealizowane zdjęcia do teledysku zespołu Ignis, promującego mini album „Twój ślad”.

 

Grupa Ignis to żywiołowy pięcioosobowy skład powstały w 2015 roku w Najmniejszym Mieście w Polsce – Stawiszynie (0,99 km²), grający chwytliwe rockowe kompozycje. Warstwa liryczna zespołu oscyluje wokół wiary oraz moralności katolickiej i jest inspirowana Pismem Świętym.

 

Większość zdjęć do promującego utworu Ignis – „Twoja obecność” zostało wykonanych w Parku Miejskim w Stawiszynie. Dzięki pięknej pogodzie i wsparciu mieszkańców udało się nagrać dużo interesującego materiału. Wśród ujęć nie zabrakło scen inspirowanych pismem świętym, przelotów dronem oraz zespołu śpiewającego wspólnie z mieszkańcami na scenie. Opiekę duszpasterską nad przedsięwzięciem objął ks. Aleksander Janas. Premiera teledysku Ignis – „Twoja obecność” będzie miała miejsca 8 czerwca

 

EP’ka Ignis – „Twój ślad” jest debiutanckim nagraniem zespołu utrzymanym w rockowym klimacie. Aranżacje na płycie to klasyczne gitarowe podejście z naciskiem na dynamikę utworów. Album składa się z czterech piosenek, w którym każdy nawiązuje do relacji Bóg-Człowiek. EP’ka ta jest także opowieścią o dokonywaniu wyborów i dostrzeganiu realnej ingerencji Boga w naszym życiu.

 

Data premiery EP zespołu: 15 czerwca. 

facebook.com/ignis.zespol.

 

 


 

Polecamy!!!

 

Fundacja Chrześcijańskie Granie

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magdalena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.
 
Wspieram FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Może Ci się również spodoba