PLANY 2 – nowy singiel od Arkadio i… jego półtorarocznego syna! [teledysk]

W niedzielę o 10.00 w sieci pojawił się teledysk „Plany 2”. To kolejny singiel z płyty Arkadio – FUNDAMENT, która swoją premierą będzie miała 12 lutego 2016. Raper zderza się z planami z zeszłych lat i wybiega w przyszłość. To kontynuacja utworu, który powstał w 2010 roku na płycie Nikt Nigdy. Cały materiał zmontowany jest z rodzinnego archiwum. Co ciekawe – Arkadio postanowił nagrać swojego półtorarocznego syna i jest on jednym z kilku gości na płycie.

 

Płyta pojawi się w sklepach na terenie całego kraju 12 lutego 2016. Już dzisiaj możesz złożyć preorder na stronie RTCK albo kupić ją w naszym sklepie w dniu premiery! Chrześcijańskie Granie objęło krążek patronatem!

Arkadio (Arkadiusz Zbozień), raper, freestylowiec, mówca. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha.

W listopadzie 2015 wystąpił z pierwszym singlem pt. „Tylko prawda” w Koncercie Premier podczas 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

Polecamy dobre płyty hip-hopowe i nie tylko – zobacz BESTSELLERY!

Może Ci się również spodoba